I Rodzinny Konkurs Literacki – zaproszenie

Międzynarodowy Dzień Rodziny, który obchodzimy 15 maja jest idealnym pretekstem do tego, aby zaprosić wszystkich mieszkańców gminy Piątnica do udziału w I Rodzinnym Konkursie Literackim.

Jest to nowa propozycja konkursowa naszego Ośrodka, adresowana do wszystkich rodzin z terenu naszej gminy. Premierowa edycja konkursu nosi tytuł ?Zabawny wiersz o…?.

Zasada konkursu jest prosta. Do 30 maja 2020 r. na naszą skrzynkę mailową (gok@gokpiatnica.pl) należy przesłać efekt rodzinnej twórczości, pamiętając o tym, że ma być wesoło, pozytywnie, radośnie oraz zgodnie z regulaminem. Będzie nam również bardzo miło jak prześlecie razem ze swoim dziełem wspólną fotografię autorów, którą umieścimy obok Waszej twórczości na naszej stronie internetowej i Facebook.

Zapewniamy, że udział w konkursie to świetna propozycja na spędzenie najbliższych wieczorów w gronie rodzinnym. Stwórzcie rodzinną drużynę i przystąpcie do zabawy! Nagrody już czekają!

Konkurs pod patronatem Wójta Gminy Piątnica pana Artura Wierzbowskiego

Zgody i oświadczenia (RODO)