Społeczne porządki na Forcie III w Piątnicy

W sobotę odbyły się wielkie społeczne porządki na Forcie III w Piątnicy. Udział w wydarzeniu wzięli Strażacy OSP Gminy Piątnica oraz mieszkańcy naszej gminy.

Uporządkowane zostały Forty III w Piątnicy: pozbierane śmieci oraz skoszenia trawa.To już druga edycja sprzątania, która zapoczątkowana została w zeszłym roku.

– Dziękuję Strażakom OSP Gminny Piątnica i wszystkim uczestnikom za dzisiejsze, wspólne sprzątanie. Dzięki Wam nasze piękne Forty są czyste. Pamiętajmy, aby dbać o nasze otoczenie. Przypominamy, że Fort III jest fortem należącym do gminy, jednak pozostałe: Fort I i II są własnością prywatną, a mieszkańcy często skarżą się na ich zaśmiecanie. – mówi Wójt Gminy Piątnica Artur Wierzbowski

Warto podkreślić, że jeżeli my sami nie zadbamy o nasze otoczenie, to nigdy nie będziemy żyć w czystej przestrzeni. Dlatego prosimy – nie śmieć! Sprzątaj po sobie.