Prawosławne nabożeństwa odbędą się w Łomży

Diecezja Białostocko-Gdańska Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego informuje, że w dniu 10 kwietnia 2022r. o godzinie 10:00 w kościele Zmartwychwstania  Pańskiego w Łomży (ul. Wojska Polskiego 136B) będzie sprawowana prawosławna Boska Liturgia dla społeczności ukraińskiej przebywającej na terenie powiatu łomżyńskiego.

Drugie nabożeństwo odbędzie się 24 kwietnia 2022r. o godzinie 9:00, kiedy to w kościele prawosławnym obchodzone jest święto Zmartwychwstania Pańskiego.

Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach poniżej oraz na stronie: http://orthodox.bialystok.pl/prawoslawne-nabozenstwa-zmartwychwstania-panskiego-w-lomzy/