TERMIN PŁATNOŚCI II RATY PODATKÓW ZA 2022 ROK – PRZYPOMNIENIE

Informujemy, że w dniu 15 maja 2022 r. upływa termin płatności II raty podatku od nieruchomości, podatku rolnego, podatku leśnego oraz opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi za miesiące: kwiecień, maj i czerwiec 2022r.Wpłat można dokonywać do inkasenta (sołtysa), na indywidualny numer rachunku bankowego wskazany w decyzji w sprawie wymiaru podatku na 2022r. lub w zawiadomieniu w sprawie opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w banku, w placówce pocztowej lub w spółdzielczej kasie oszczędnościowo-kredytowej lub za pomocą karty płatniczej w pokoju nr 11 (Ipiętro) w Urzędzie Gminy Piątnica.Wszelkie informacje o stanie swoich zobowiązań z tytułu podatków i opłat, można uzyskać w pokoju nr 10, 11 lub pod numerem telefonu (86) 2152170.Dziękujemy za terminowe uregulowanie należności.Należność nie wpłacona w terminie staje się zaległością, od której będą pobierane odsetki od zaległości podatkowych (12,00%). W przypadku braku wpłaty zostanie wystawione upomnienie, które dodatkowo obciąży zobowiązanego kosztami w wysokości 16,00 zł.