Konsultacje społeczne w sprawie budowy linii kolejowej nr 29 na odcinku Ostrołęka-Łomża-Pisz-Giżycko

Urząd Gminy Piątnica przekazuje informację od firmy Egis Poland Sp. z o.o.

Firma Egis Poland Sp. z o.o. w składzie w konsorcjum z Egis Rail Sp. z o.o. oraz JAFGEOTECHNIKA na zlecenie Centralnego Portu Komunikacyjnego realizuje studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowe dla projektu ?Budowa linii kolejowej nr 29 na odc. Ostrołęka ? Łomża ? Pisz ? Giżycko? i zaprasza na konsultacje społeczne:

Data ? 25 maj 2022 r.

Godzina – 17.00

Miejsce ? CZARNOCIN ? ŚWIETLICA WIEJSKA OSP

Głównym celem konsultacji społecznych jest informowanie jednostek samorządu terytorialnego oraz mieszkańców gmin o zakresie planowanej inwestycji, w szczególności o planowanych wariantach przebiegu linii kolejowej.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej planowanej inwestycji, która jest dostępna pod adresem www.cpk.pl w zakładce DLA MIESZKAŃCÓW – Konsultacje społeczne dla inwestycji kolejowych.

Wszelkie uwagi oraz sugestie można kierować również pod adres: konsultacje.stes@egispoland.com lub listowną do naszego biura na adres Egis Poland Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa

Do pobrania: