Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Konsultacje w sprawie kolei CPK

Konsultacje w sprawie kolei CPK

Konsultacje w sprawie kolei CPK

Firma Egis Poland Sp. z o.o. w składzie w konsorcjum z Egis Rail Sp. z o.o. oraz JAFGEOTECHNIKA na zlecenie Centralnego Portu Komunikacyjnego realizuje studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowe dla projektu ?Budowa linii kolejowej nr 29 na odc. Ostrołęka – Łomża – Pisz – Giżycko i zaprasza na konsultacje społeczne:

Data 25 maj 2022 r.

Godzina  17.00

Miejsce;  CZARNOCIN, ŚWIETLICA WIEJSKA OSP

Głównym celem konsultacji społecznych jest informowanie jednostek samorządu terytorialnego oraz mieszkańców gmin o zakresie planowanej inwestycji, w szczególności o planowanych wariantach przebiegu linii kolejowej.

Na przygotowanej specjalnie mapie widać po których działkach przebiegają planowane warianty linii kolejowej.

MAPA - PROJEKT "BUDOWA LINII KOLEJOWEJ NR 29 ODC. OSTROŁĘKA - ŁOMŻA – PISZ - GIŻYCKO"

W celu wypracowania możliwie najbardziej optymalnych rozwiązań projektowych zwracamy się do Państwa jako mieszkańców gmin, na których terenie zlokalizowana jest planowana inwestycja o zapoznanie z zakresem planowanych przebiegów oraz o wypełnienie ankiety.

 

Ankiety, które nie będą wypełnione w zakresie adresu e-mail lub numeru telefonu, nie będą brane pod uwagę.

Wszelkie uwagi oraz sugestie można kierować również pod adres: konsultacje.stes@egispoland.com lub listowną do naszego biura na adres Egis Poland Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa

 

Ostatnie wpisy

APEL do mieszkańców gminy Piątnica

Drodzy Mieszkańcy! Proszę o racjonalne korzystanie z wody, poprzez m.in. ograniczenie podlewania trawników i ogródków przydomowych, zwłaszcza w miejscowościach zasilanych ze stacji uzdatniania wody Jeziorko (Jeziorko, Marianowo, Budy Czarnockie, Elżbiecin, Wyrzyki, Zabawka, Rządkowo i Poniat). Praca urządzeń

Czytaj więcej »