Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Prawosławne nabożeństwa w Łomży

Prawosławne nabożeństwa w Łomży

Prawosławne nabożeństwa w Łomży

Diecezja Białostocko-Gdańska Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego informuje, że w kościele Zmartwychwstania  Pańskiego w Łomży (ul. Wojska Polskiego 136B) będą sprawowane prawosławne Boskie Liturgie dla społeczności ukraińskiej przebywającej na terenie powiatu łomżyńskiego.

Planowane nabożeństwa odbędą się w dniach: 29 maja, 12 czerwca (Pięćdziesiątnica), 26 czerwca, 17 lipca, 7 sierpnia (św. Anny), 28 sierpnia (Zaśnięcie [Uspienije] Najświętszej Bogarodzicy

Ostatnie wpisy

Informacja o rozstrzygnięciu konkursu na realizację zadań publicznych w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, narkomanii oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie

Wójt Gminy Piątnica informuje, że w dniu 22.06.2022 r. został rozstrzygnięty otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, narkomanii oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Zgodnie z wyborem Komisji Konkursowej przyznano

Czytaj więcej »

Bezpieczne wakacje z Gminą Piątnica

Wydarzenie „Bezpieczne wakacje z gmina Piątnica” było podsumowaniem roku szkolnego oraz wprowadzeniem do wakacji. Podczas imprezy dedykowanej dla dzieci i młodzieży piątnickich szkół nie mogło zabraknąć atrakcji. Dodatkowo scena podczas wydarzenia zamieniła się  w miejsce, w którym występowały

Czytaj więcej »