Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Prawosławne nabożeństwa w Łomży

Prawosławne nabożeństwa w Łomży

Prawosławne nabożeństwa w Łomży

Diecezja Białostocko-Gdańska Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego informuje, że w kościele Zmartwychwstania  Pańskiego w Łomży (ul. Wojska Polskiego 136B) będą sprawowane prawosławne Boskie Liturgie dla społeczności ukraińskiej przebywającej na terenie powiatu łomżyńskiego.

Planowane nabożeństwa odbędą się w dniach: 29 maja, 12 czerwca (Pięćdziesiątnica), 26 czerwca, 17 lipca, 7 sierpnia (św. Anny), 28 sierpnia (Zaśnięcie [Uspienije] Najświętszej Bogarodzicy

Ostatnie wpisy

Jarmark wielkanocny

W sobotę 1 kwietnia 2023 roku na Starym Rynku w Łomży odbędzie się Jarmark Wielkanocny. Wydarzenie organizowane jest przez Gminę Piątnica i Miasto Łomża w ramach projektu pn. „Łomża – Miasto, w którym żyję i pracuję”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Czytaj więcej »

Ogłoszenie Koła Łowieckiego „Trop”

Zarząd Koła Łowieckiego „Trop” w Białymstoku, informuje, że osobą uprawnioną do przyjmowania zgłoszeń szkód łowieckich w sezonie w obwodzie 133 jest: Jan Żukowski Szkody łowieckie rolnik powinien zgłaszać listem poleconym lub osobiście na adres: Jan Żukowski,

Czytaj więcej »