Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Prawosławne nabożeństwa w Łomży

Prawosławne nabożeństwa w Łomży

Prawosławne nabożeństwa w Łomży

Diecezja Białostocko-Gdańska Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego informuje, że w kościele Zmartwychwstania  Pańskiego w Łomży (ul. Wojska Polskiego 136B) będą sprawowane prawosławne Boskie Liturgie dla społeczności ukraińskiej przebywającej na terenie powiatu łomżyńskiego.

Planowane nabożeństwa odbędą się w dniach: 29 maja, 12 czerwca (Pięćdziesiątnica), 26 czerwca, 17 lipca, 7 sierpnia (św. Anny), 28 sierpnia (Zaśnięcie [Uspienije] Najświętszej Bogarodzicy

Ostatnie wpisy

APEL do mieszkańców gminy Piątnica

Drodzy Mieszkańcy! Proszę o racjonalne korzystanie z wody, poprzez m.in. ograniczenie podlewania trawników i ogródków przydomowych, zwłaszcza w miejscowościach zasilanych ze stacji uzdatniania wody Jeziorko (Jeziorko, Marianowo, Budy Czarnockie, Elżbiecin, Wyrzyki, Zabawka, Rządkowo i Poniat). Praca urządzeń

Czytaj więcej »