Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Prawosławne nabożeństwa w Łomży

Prawosławne nabożeństwa w Łomży

Prawosławne nabożeństwa w Łomży

Diecezja Białostocko-Gdańska Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego informuje, że w kościele Zmartwychwstania  Pańskiego w Łomży (ul. Wojska Polskiego 136B) będą sprawowane prawosławne Boskie Liturgie dla społeczności ukraińskiej przebywającej na terenie powiatu łomżyńskiego.

Planowane nabożeństwa odbędą się w dniach: 29 maja, 12 czerwca (Pięćdziesiątnica), 26 czerwca, 17 lipca, 7 sierpnia (św. Anny), 28 sierpnia (Zaśnięcie [Uspienije] Najświętszej Bogarodzicy

Ostatnie wpisy

Przerwy w dostawie prądu

PGE Dystrybucja S.A. informuje, iż w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych w dniu14 grudnia w godzinach 08:00 – 15:00 nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej na terenie miejscowości:  Żelechy Truszki Taraskowo: bud. od nr 1 do 36 Niewodowo: bud. od nr 70

Czytaj więcej »

Wniosek o wypłatę dodatku elektrycznego

Wnioski można składać od 1 grudnia 2022 r. do 1 lutego 2023 r. Dodatek elektryczny wypłacany będzie do 31 marca 2023 r. Dodatek przysługuje każdemu odbiorcy energii elektrycznej, którego głównym źródłem ogrzewania jest energia elektryczna. Warunkiem otrzymania

Czytaj więcej »