Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Kondolencje

Kondolencje

Kondolencje

„W momencie śmierci bliskiego

uderza człowieka świadomość

niczym niedającej się zapełnić pustki.”

ks. J. Tichner

Panu Radnemu Gminy Piątnica Andrzejowi Świderskiemu

składamy najszczersze wyrazy współczucia z powodu śmierci MAMY.

Wójt Artur Wierzbowski wraz z Pracownikami Urzędu i Jednostek Organizacyjnych

oraz Przewodniczący Rady wraz z Radnymi Gminy Piątnica

Ostatnie wpisy

Przerwy w dostawie energii

PGE Dystrybucja S.A. informuje, iż w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej na terenie działania Rejon Energetyczny Łomża w miejscowości Nowy Cydzyn (ST 2-963) budynki o numerach 11, 12, 14, 15,

Czytaj więcej »

Awaria pojazdu! Zmiana Terminu odbioru odpadów.

Ze względu na awarię pojazdu Firma Błysk informuje, że w dniu 30 czerwca (czwartek) nie będzie odbioru odpadów zmieszanych i popiołu w miejscowościach: Budy Czarnockie, Marianowo, Murawy, Nowy Cydzyn, Stary Cydzyn. Odpady te będą odebrane jutro.

Czytaj więcej »

Wsparcie dla Policji

Mając na uwadze wspólne dobro mieszkańców naszej gminy w ramach współpracy z Komendą Miejską Policji w Łomży w dniu dzisiejszym na ręce Komendanta Miejskiej Policji w Łomży – Krzysztofa Woźniewskiego, zostało przekazane wsparcie rzeczowe w postaci urządzenia wielofunkcyjnego.

Czytaj więcej »