Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Kondolencje

Kondolencje

Kondolencje

„W momencie śmierci bliskiego

uderza człowieka świadomość

niczym niedającej się zapełnić pustki.”

ks. J. Tichner

Panu Radnemu Gminy Piątnica Andrzejowi Świderskiemu

składamy najszczersze wyrazy współczucia z powodu śmierci MAMY.

Wójt Artur Wierzbowski wraz z Pracownikami Urzędu i Jednostek Organizacyjnych

oraz Przewodniczący Rady wraz z Radnymi Gminy Piątnica

Ostatnie wpisy

Właścicielu jesteś odpowiedzialny za swojego psa!

W związku z częstymi zgłoszeniami dotyczącymi wolno biegających psów i próśb o interwencję, Urząd Gminy Piątnica przypomina mieszkańcom, o obowiązkach właścicieli utrzymujących zwierzęta domowe. Coraz częstym problemem w naszej gminie jest sprawa psów pozostawionych bez opieki. Zostają

Czytaj więcej »

Konsultacje społeczne projektu Programu współpracy Gminy Piątnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2024 rok.

Od 2 do 21 listopada 2023 r. będzie można wyrazić swoje opinie, uwagi oraz podać propozycje zmian do projektu Programu współpracy Gminy Piątnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia

Czytaj więcej »