Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Kondolencje

Kondolencje

Kondolencje

„W momencie śmierci bliskiego

uderza człowieka świadomość

niczym niedającej się zapełnić pustki.”

ks. J. Tichner

Panu Radnemu Gminy Piątnica Andrzejowi Świderskiemu

składamy najszczersze wyrazy współczucia z powodu śmierci MAMY.

Wójt Artur Wierzbowski wraz z Pracownikami Urzędu i Jednostek Organizacyjnych

oraz Przewodniczący Rady wraz z Radnymi Gminy Piątnica

Ostatnie wpisy

Pomoc żywnościowa – FEAD 2021 plus

Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy informuje, że od dnia 25.05.2023r przyjmuje skierowania w związku  z przystąpieniem do podprogramu Pomoc żywnościowa – FEAD 2021 plus. W związku z powyższym osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do Ośrodka od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30

Czytaj więcej »

Przerwy w dostawie prądu

PGE Dystrybucja S.A. informuje, iż w dniu 29.05.2023 r. w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej dla miejscowości: Kownaty – bud. nr 67, 68, 79, 80, 80a, 81, 82, 83 (w godzinach

Czytaj więcej »