Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Kondolencje

Kondolencje

Kondolencje

„W momencie śmierci bliskiego

uderza człowieka świadomość

niczym niedającej się zapełnić pustki.”

ks. J. Tichner

Panu Radnemu Gminy Piątnica Andrzejowi Świderskiemu

składamy najszczersze wyrazy współczucia z powodu śmierci MAMY.

Wójt Artur Wierzbowski wraz z Pracownikami Urzędu i Jednostek Organizacyjnych

oraz Przewodniczący Rady wraz z Radnymi Gminy Piątnica

Ostatnie wpisy

Przerwy w dostawie prądu

PGE Dystrybucja S.A. informuje, iż w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych w dniu14 grudnia w godzinach 08:00 – 15:00 nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej na terenie miejscowości:  Żelechy Truszki Taraskowo: bud. od nr 1 do 36 Niewodowo: bud. od nr 70

Czytaj więcej »

Wniosek o wypłatę dodatku elektrycznego

Wnioski można składać od 1 grudnia 2022 r. do 1 lutego 2023 r. Dodatek elektryczny wypłacany będzie do 31 marca 2023 r. Dodatek przysługuje każdemu odbiorcy energii elektrycznej, którego głównym źródłem ogrzewania jest energia elektryczna. Warunkiem otrzymania

Czytaj więcej »