Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Raport o stanie Gminy Piątnica za rok 2021

Raport o stanie Gminy Piątnica za rok 2021

Raport o stanie Gminy Piątnica za rok 2021

Realizując obowiązek ustawowy wynikający z art. 28 aa Ustawy o samorządzie gminnym z dn. 8 maja 1990 r. (Dz. U. 2022 r. poz. 559 ze zm.) przedstawiamy Państwu Raport o stanie Gminy Piątnica za rok 2021.

Nad przedstawionym Raportem przeprowadzona zostanie debata, w której głos zabierać będą radni Rady Gminy Piątnica oraz mogą zabierać głos mieszkańcy Gminy Piątnica.

Zabranie głosu przez mieszkańców w debacie nad Raportem o stanie Gminy Piątnica za rok 2021 będzie możliwe podczas sesji Rady Gminy Piątnica. w dniu 27 czerwca 2022 roku, która odbędzie się w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy, ul. Szkolna 25. Otwarcie sesji nastąpi o godzinie 10:00.

Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie musi złożyć do Przewodniczącego Rady Gminy Piątnica pisemne zgłoszenie poparte  podpisami co najmniej 20 osób, klauzulę informacyjną w zakresie ochrony danych osobowych i wizerunku. Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana jest sesja Rady Gminy Piątnica.

Ostatnie wpisy

Strajk rolników

Szanowni Państwo Informujemy, że protest rolników w dniu 17.04.2024 na terenie naszej gminy został odwołany. Monika Orłowska

Czytaj więcej »