III Ogólnopolski Konkursie na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym

Niezmiernie miło nam poinformować, że Karolina Lipińska – uczennica klasy V Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dobrzyjałowie zajęła I miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym. Organizatorami konkursu, kierowanego do uczniów z terenów wiejskich, była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Wręczenie nagród finalistom etapu wojewódzkiego odbyło się w siedzibie KRUS w Białymstoku. Karolinka reprezentowała nasze województwo również w Ministerstwie Edukacji i Nauki w Warszawie, gdzie nagrody otrzymali zdobywcy pierwszych miejsc z 16 województw.

Karolince gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.