Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Przypominamy o obowiązku złożenia deklaracji do 30 czerwca 2022 roku

Przypominamy o obowiązku złożenia deklaracji do 30 czerwca 2022 roku

Przypominamy o obowiązku złożenia deklaracji do 30 czerwca 2022 roku

Wójt Gminy Piątnica przypomina, że deklaracje źródeł ciepła i źródeł spalania paliw dotyczą budynków mieszkalnych jak również przedsiębiorców prowadzących działalność.

Wszystkie lokale usługowe, handlowo-usługowe, gastronomiczne, piekarnie, garaże, lokale magazynowe, szklarnie, tunele foliowe, budynki gospodarstw rolnych i pozostałe budynki posiadające

 • kocioł gazowy/bojler gazowy/podgrzewacz gazowy przepływowy/ kominek gazowy
 • kocioł na paliwo stałe (węgiel, drewno, pellet, inna biomasa) z ręcznym podawaniem paliwa/zasypowy
 • kocioł na paliwo stałe (węgiel, drewno, pellet, inna biomasa) z podajnikiem
 • kominek/koza /ogrzewacz powietrza na paliwo stałe
 • ogrzewanie elektryczne/ bojler elektryczny
 • kolektory słoneczne do ciepłej wody z funkcją wspomagania ogrzewania
 • pompa ciepła
 • trzon kuchenny/piecokuchnia/kuchnia węglowa;
 • piec kaflowy na paliwo stałe;
 • miejska sieć ciepłownicza/ ciepło systemowe/ lokalna sieć ciepłownicza;
 • kocioł olejowy;

 

Deklaracje do CEEB muszą złożyć również właściciele domków letniskowych jak również  właściciele domków na ogródkach działkach jeśli zainstalowane są w nim źródła ciepła, np. kominki. W tym przypadku należy wypełnić formularz „B” przeznaczony dla budynków niemieszkalnych. Dla budynków zamieszkałych należy wypełnić formularz „A”.

 

Załączniki:
deklaracja A

deklaracja B

 

Ostatnie wpisy

Właścicielu jesteś odpowiedzialny za swojego psa!

W związku z częstymi zgłoszeniami dotyczącymi wolno biegających psów i próśb o interwencję, Urząd Gminy Piątnica przypomina mieszkańcom, o obowiązkach właścicieli utrzymujących zwierzęta domowe. Coraz częstym problemem w naszej gminie jest sprawa psów pozostawionych bez opieki. Zostają

Czytaj więcej »

Konsultacje społeczne projektu Programu współpracy Gminy Piątnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2024 rok.

Od 2 do 21 listopada 2023 r. będzie można wyrazić swoje opinie, uwagi oraz podać propozycje zmian do projektu Programu współpracy Gminy Piątnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia

Czytaj więcej »