Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Bezpieczne wakacje z Gminą Piątnica

Bezpieczne wakacje z Gminą Piątnica

Bezpieczne wakacje z Gminą Piątnica

Wydarzenie „Bezpieczne wakacje z gmina Piątnica” było podsumowaniem roku szkolnego oraz wprowadzeniem do wakacji. Podczas imprezy dedykowanej dla dzieci i młodzieży piątnickich szkół nie mogło zabraknąć atrakcji. Dodatkowo scena podczas wydarzenia zamieniła się  w miejsce, w którym występowały nasze utalentowane dzieci.

Największym zainteresowaniem cieszyło się stoisko z goframi, popcornem i watą cukrową przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich w Górkach Sypniewo i Dobrzyjałowie oraz gościnnie KGW z Pieńk Borowych. Panie w tym dniu wydały samych gofrów ponad 800 sztuk.

Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy wraz Biblioteka Publiczną Gminy Piątnica przygotowały mnóstwo atrakcji dla dzieci oraz zajęły się oprawą muzyczną wydarzenia. Centrum Usług Samorządowych odpowiedziane było za dowód dzieci ze wszystkich gminnych szkół.

Dziękujemy za obecność zaproszonych gości: Komendy Miejskiej Policji w Łomży, Wojskowemu Centrum Rekrutacji w Łomży oraz Ochotniczej straży Pożarnej w Piątnicy.

Szkoły z ternu naszej gminy również przygotowały atrakcje dla najmłodszych. Uczniowie mogli skorzystać z miasteczka rowerowego i warsztatów kreatywnych. Dodatkowymi atrakcjami były dmuchańce, fotobudka oraz animatorzy. Projekt Artystyczny Meandry wprowadziła dzieci i młodzież w świat tańca ludowego. 

Elementem kończącym wydarzenie była organizacja międzyszkolnych zawód sportowych w dwóch kategoriach wiekowych 1-3 i 4-8. Za organizacje odpowiadał Pan Maciej Tarnowski. Mimo wręczonych dyplomów i upominków za zajęte miejsca uważamy, że wygrał każdy uczestnik.

Chciałem, aby nasze wydarzenie było świetną okazją do wprowadzenia w bezpieczne wakacje Atrakcje przygotowane dla naszych dzieci i młodzieży cieszyły się dużym zainteresowaniem i sprawiały uśmiech na twarzy, z czego bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że ten mile spędzony czas nie tylko dostarczył pozytywnych wrażeń, ale przede wszystkim dzięki zdobytej wiedzy dzieci bezpiecznie spędzą wolny czas wakacji, czego życzę im z całego serca.

Ostatnie wpisy