Niedzielny piknik rodzinny mieszkańców wsi Olszyny-Kolonia

19 czerwca 2022 r. we wsi Olszyny-Kolonia odbył się piknik rodzinny, w którym na mieszkańców starszych jak i młodszych czekało wiele atrakcji m.in.: dmuchane zamki, popcorn, wata cukrowa, grill. Jednak największą radość sprawiły dzieciom nowo powstałe bramki, dzięki którym nasi najmłodsi mieszkańcy będą mogli rozładowywać  niespożyte pokłady energii,  wspierać prawidłowy rozwój fizyczny i rozwijać swoje zainteresowania. Całe spotkanie, a także zakup i montaż bramek finansowane było w ramach funduszu sołeckiego na rok 2022 r. i wynosiło 12 570 złotych.