Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Lodołamacz w roli głównej – rusza XVII edycja Konkursu

Lodołamacz w roli głównej – rusza XVII edycja Konkursu

Lodołamacz w roli głównej – rusza XVII edycja Konkursu

Konkurs Lodołamacze powstał, aby promować zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami. Skierowany jest do pracodawców, instytucji oraz osób, które angażują się w zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami.


Organizatorem Konkursu Lodołamacze jest Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której Fundatorem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. Zbieranie zgłoszeń do udziału w ww. Konkursie rozpoczęło się w dniu 5 maja 2022 r.
i będzie trwało do 15 sierpnia 2022 r.


Szczegółowe informacje (w tym link do Regulaminu Konkursu, link do Formularzy zgłoszeniowych) dostępne na stronie: https://popon.pl/lodolamacz-w-roli-glownej-rusza-xvii-edycja-konkursu/

Ostatnie wpisy