Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Zaproszenie do udziału w ankiecie

Zaproszenie do udziału w ankiecie

Zaproszenie do udziału w ankiecie

Szanowni Państwo,

Miasto Łomża, Gmina Łomża, Gmina Piątnica i Gmina Nowogród działając w Partnerstwie podjęły wyzwanie przygotowania wspólnej strategii rozwoju dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Łomży. Aktualnie trwają prace diagnostyczne i badania będące podstawą opracowania Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Łomży.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety wszystkich mieszkańców gmin leżących na obszarze Partnerstwa. Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu przez samorządy kierunków rozwoju i realizacji konkretnych inwestycji.

Ankieta jest anonimowa. Wyniki będą przedstawione wyłącznie w formie zbiorczej, jako element raportu diagnostycznego.

Badanie przeprowadza Związek Miast Polskich w ramach projektu Centrum Wsparcia Doradczego Plus, realizowanego przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Badanie trwa do 31 lipca 2022 roku.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas i odpowiedzi.

Link do badań: https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=vrzqjrjlv7czj7gz8ve7vart

Ostatnie wpisy