Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Kolejne zrealizowane zadanie z funduszu sołeckiego

Kolejne zrealizowane zadanie z funduszu sołeckiego

Kolejne zrealizowane zadanie z funduszu sołeckiego

Mieszkańcy miejscowości Pęza mogą korzystać z nowo utwardzonego pobocza, które zostało zrealizowane w ramach tegorocznego funduszu sołeckiego. Pobocze zostało wykonane kostki polbruk na odcinku o długości 51 m. 
Realizacja tego zadania ułatwi jak i zapewni bezpieczeństwo poruszania się mieszkańców po drogach.

Całość inwestycji wyniosła 14 456,20 złotych. 

Ostatnie wpisy

Uwaga wścieklizna!

W Polsce szczepieniu przeciwko wściekliźnie podlegają wszystkie psy bez wyjątków. Na właścicieli narzuca ten obowiązek art. 56 ust. 2 ustawy z dnia 11 marca 2004 o ochronie zdrowia zwierząt oraz zwalczaniu chorób zakaźnych zwierząt. W związku ze stałym

Czytaj więcej »

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Czytanie jest THE BEST”

Konkurs adresowany jest  do uczniów wszystkich typów szkół województwa podlaskiego. Odbędzie się już po raz siódmy.Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród nastąpi pod koniec maja podczas imprezy inaugurującej akcję Rozczytane Podlaskie. Nagrodzone prace zostaną wyeksponowane w najpierw

Czytaj więcej »