Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Kolejne zrealizowane zadanie z funduszu sołeckiego

Kolejne zrealizowane zadanie z funduszu sołeckiego

Kolejne zrealizowane zadanie z funduszu sołeckiego

Mieszkańcy miejscowości Pęza mogą korzystać z nowo utwardzonego pobocza, które zostało zrealizowane w ramach tegorocznego funduszu sołeckiego. Pobocze zostało wykonane kostki polbruk na odcinku o długości 51 m. 
Realizacja tego zadania ułatwi jak i zapewni bezpieczeństwo poruszania się mieszkańców po drogach.

Całość inwestycji wyniosła 14 456,20 złotych. 

Ostatnie wpisy

Granty PPGR – informacja dla wnioskodawców.

W związku ze zrealizowaniem przez Wykonawcę dostawy laptopów w ramach projektu Cyfrowa Gmina „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – granty PPGR”, Gmina Piątnica informuje, że po otrzymaniu niezbędnych danych/ dokumentów od Wnioskodawców(którzy złożyli swoje deklaracje w ubiegłym

Czytaj więcej »