Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Kolejne zrealizowane zadanie z funduszu sołeckiego

Kolejne zrealizowane zadanie z funduszu sołeckiego

Kolejne zrealizowane zadanie z funduszu sołeckiego

Mieszkańcy miejscowości Pęza mogą korzystać z nowo utwardzonego pobocza, które zostało zrealizowane w ramach tegorocznego funduszu sołeckiego. Pobocze zostało wykonane kostki polbruk na odcinku o długości 51 m. 
Realizacja tego zadania ułatwi jak i zapewni bezpieczeństwo poruszania się mieszkańców po drogach.

Całość inwestycji wyniosła 14 456,20 złotych. 

Ostatnie wpisy

Aplikuj na stanowisko PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Piątnicy OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO PRACY – PRACOWNIK SOCJALNY Wymagania niezbędne:   1) obywatelstwo polskie; 2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; 3) kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem

Czytaj więcej »