Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Dożynki Wojewódzkie i XX Podlaskie Święto Chleba

Dożynki Wojewódzkie i XX Podlaskie Święto Chleba

Dożynki Wojewódzkie i XX Podlaskie Święto Chleba

W niedzielę 14 sierpnia 2022 r. odbędą się Dożynki Wojewódzkie połączone z jubileuszowymi obchodami XX Podlaskiego Święta Chleba w Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu.

Ostatnie wpisy

Jarmark wielkanocny

W sobotę 1 kwietnia 2023 roku na Starym Rynku w Łomży odbędzie się Jarmark Wielkanocny. Wydarzenie organizowane jest przez Gminę Piątnica i Miasto Łomża w ramach projektu pn. „Łomża – Miasto, w którym żyję i pracuję”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Czytaj więcej »

Ogłoszenie Koła Łowieckiego „Trop”

Zarząd Koła Łowieckiego „Trop” w Białymstoku, informuje, że osobą uprawnioną do przyjmowania zgłoszeń szkód łowieckich w sezonie w obwodzie 133 jest: Jan Żukowski Szkody łowieckie rolnik powinien zgłaszać listem poleconym lub osobiście na adres: Jan Żukowski,

Czytaj więcej »