Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Dożynki Wojewódzkie i XX Podlaskie Święto Chleba

Dożynki Wojewódzkie i XX Podlaskie Święto Chleba

Dożynki Wojewódzkie i XX Podlaskie Święto Chleba

W niedzielę 14 sierpnia 2022 r. odbędą się Dożynki Wojewódzkie połączone z jubileuszowymi obchodami XX Podlaskiego Święta Chleba w Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu.

Ostatnie wpisy

Przerwy w dostawie prądu

PGE Dystrybucja S.A. informuje, iż w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych w dniu14 grudnia w godzinach 08:00 – 15:00 nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej na terenie miejscowości:  Żelechy Truszki Taraskowo: bud. od nr 1 do 36 Niewodowo: bud. od nr 70

Czytaj więcej »

Wniosek o wypłatę dodatku elektrycznego

Wnioski można składać od 1 grudnia 2022 r. do 1 lutego 2023 r. Dodatek elektryczny wypłacany będzie do 31 marca 2023 r. Dodatek przysługuje każdemu odbiorcy energii elektrycznej, którego głównym źródłem ogrzewania jest energia elektryczna. Warunkiem otrzymania

Czytaj więcej »