Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Ruszają zapisy na „Bieg Pamięci Września”

Ruszają zapisy na „Bieg Pamięci Września”

Ruszają zapisy na „Bieg Pamięci Września”

Pobiegnij i uczcij pamięć o bohaterach!

Wójt Gminy Piątnica Artur Wierzbowski zaprasza do udziału w „Biegu Pamięci Września” o Puchar Wójta Gminy Piątnica, który odbędzie się już 11 września b.r. na terenie Fortu III w Piątnicy Poduchownej.

Bieg będzie podzielony na 6 kategorii:

 • Bieg „Mini” na dystansie 250 metrów dla dzieci z rodzicem (rocznik do 2015)
 • Bieg „Orlik” na dystansie 500 metrów dla dzieci (rocznik 2012-2014)
 • Bieg „Młodzik” na dystansie 500 metrów dla dzieci (rocznik 20010-2011)
 • Bieg „Junior” na dystansie 1500 metrów dla chłopców i dla dziewcząt (rocznik 2007-2009)
 • Bieg „Open” dla kobiet i mężczyzn (rocznik od 2006 i starsi) na dystansie 3.000 metrów
 • Bieg „Mundurowi” dla kobiet i mężczyzn (rocznik od 2006 i starsi) na dystansie 3.000 metrów.

UWAGA! 

 • Bieg ma charakter otwarty. Zawody będą prowadzone w duchu fair play.
 • Uczestnictwo w biegu jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNE, bez względu na dystans na który zapisał się uczestnik. 
 • Każda osoba na linii mety otrzyma pamiątkowy medal, a dla najlepszej trójki z poszczególnych kategorii przewidziane są puchary. 
 • Zapisy na bieg przyjmowane są elektronicznie lub podczas biegu w biurze Zawodów.
 • Bieg przewidziany jest na 350 zawodników.
 • O zapisie zawodnika decyduje kolejność zgłoszeń, osoby zarejestrowane drogą mailową mogą odbierać pakiety startowe w Biurze Zawodów w godzinach 10:00- 12:00. 
 • Osoby, które chcą zapisać się na miejscu, bez wcześniejszej rejestracji mailowej, proszone są o zgłaszanie się do Biura Zawodów w godzinach 10:00-12:00. Organizator nie gwarantuje dla takich osób miejsc jeśli wyczerpią się pakiety startowe. 

Ostatnie wpisy

Właścicielu jesteś odpowiedzialny za swojego psa!

W związku z częstymi zgłoszeniami dotyczącymi wolno biegających psów i próśb o interwencję, Urząd Gminy Piątnica przypomina mieszkańcom, o obowiązkach właścicieli utrzymujących zwierzęta domowe. Coraz częstym problemem w naszej gminie jest sprawa psów pozostawionych bez opieki. Zostają

Czytaj więcej »

Konsultacje społeczne projektu Programu współpracy Gminy Piątnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2024 rok.

Od 2 do 21 listopada 2023 r. będzie można wyrazić swoje opinie, uwagi oraz podać propozycje zmian do projektu Programu współpracy Gminy Piątnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia

Czytaj więcej »