Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Dzień Kukurydzy i Soi w Marianowie

Dzień Kukurydzy i Soi w Marianowie

Dzień Kukurydzy i Soi w Marianowie

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu organizowanym przez Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Krzyżewie we współpracy z Grupą Polskie Składy Nawozowe, które odbędzie się 8 września o godzinie 10:00 w Marianowie na terenie Zakładu Doświadczalnego Oceny Odmian w Marianowie.

Ostatnie wpisy

Raport o stanie Gminy Piątnica za rok 2022

Realizując obowiązek ustawowy wynikający z art. 28 aa Ustawy o samorządzie gminnym z dn. 8 maja 1990 r. (Dz. U. 2022 r. poz. 559 ze zm.) przedstawiamy Państwu Raport o stanie Gminy Piątnica za rok 2022. Nad przedstawionym Raportem przeprowadzona zostanie debata,

Czytaj więcej »