Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Dzień Kukurydzy i Soi w Marianowie

Dzień Kukurydzy i Soi w Marianowie

Dzień Kukurydzy i Soi w Marianowie

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu organizowanym przez Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Krzyżewie we współpracy z Grupą Polskie Składy Nawozowe, które odbędzie się 8 września o godzinie 10:00 w Marianowie na terenie Zakładu Doświadczalnego Oceny Odmian w Marianowie.

Ostatnie wpisy

Aplikuj na stanowisko PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Piątnicy OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO PRACY – PRACOWNIK SOCJALNY Wymagania niezbędne:   1) obywatelstwo polskie; 2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; 3) kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem

Czytaj więcej »