Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Dzień Kukurydzy i Soi w Marianowie

Dzień Kukurydzy i Soi w Marianowie

Dzień Kukurydzy i Soi w Marianowie

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu organizowanym przez Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Krzyżewie we współpracy z Grupą Polskie Składy Nawozowe, które odbędzie się 8 września o godzinie 10:00 w Marianowie na terenie Zakładu Doświadczalnego Oceny Odmian w Marianowie.

Ostatnie wpisy

Zakłócenia w dostawie wody

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży informuje, że w dn. 07.02.2023 r. (wtorek) od godz. 08:00 do godz. 15:00 wykonywane będą wykonywane prace związane z włączeniem nowej sieci wodociągowej w miejscowości Marianowo. Na zlecenie zewnętrznej firmy wykonującej roboty budowlane, MPWiK dokona zamknięcia

Czytaj więcej »