Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Dzień Kukurydzy i Soi w Marianowie

Dzień Kukurydzy i Soi w Marianowie

Dzień Kukurydzy i Soi w Marianowie

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu organizowanym przez Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Krzyżewie we współpracy z Grupą Polskie Składy Nawozowe, które odbędzie się 8 września o godzinie 10:00 w Marianowie na terenie Zakładu Doświadczalnego Oceny Odmian w Marianowie.

Ostatnie wpisy

IV edycja losowania hulajnóg dla dzieci, które wykonają kurs e-learningowy pt. ,,Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku po raz czwarty zaprasza dzieci rolników do udziału w konkursie e-learningowym pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”. Konkurs skierowany jest do dzieci urodzonych w latach 2008-2016, których co najmniej jeden rodzic/opiekun prawny jest

Czytaj więcej »