Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

UWAGA! Nowy termin Biegu Pamięci Września

UWAGA! Nowy termin Biegu Pamięci Września

UWAGA! Nowy termin Biegu Pamięci Września

W związku z zapowiadanym znacznym pogorszeniem warunków atmosferycznych na dzień 11 września, decyzją Wójta Gminy Piątnica, wydarzenie pn. Bieg o Puchar Wójta Gminy Piątnica „Bieg Pamięci Września” zostaje przeniesione na dzień 18 września 2022 r.
 
Na nowy termin biegów można zapisać się pod linkiem: https://elektronicznezapisy.pl/event/7481.html

Ostatnie wpisy

Zakłócenia w dostawie wody

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży informuje, że w dn. 07.02.2023 r. (wtorek) od godz. 08:00 do godz. 15:00 wykonywane będą wykonywane prace związane z włączeniem nowej sieci wodociągowej w miejscowości Marianowo. Na zlecenie zewnętrznej firmy wykonującej roboty budowlane, MPWiK dokona zamknięcia

Czytaj więcej »

Ruszył program „Energia dla wsi”

Rolnicy i spółdzielnie energetyczne mogą już składać wnioski o dofinansowanie do odnawialnych źródeł energii w ramach programu „Energia dla wsi”. Szansa na transformację energetyczną – Program jest szansą na znaczącą transformację energetyczną na obszarach wiejskich. Zależy nam

Czytaj więcej »