Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

UWAGA! Nowy termin Biegu Pamięci Września

UWAGA! Nowy termin Biegu Pamięci Września

UWAGA! Nowy termin Biegu Pamięci Września

W związku z zapowiadanym znacznym pogorszeniem warunków atmosferycznych na dzień 11 września, decyzją Wójta Gminy Piątnica, wydarzenie pn. Bieg o Puchar Wójta Gminy Piątnica „Bieg Pamięci Września” zostaje przeniesione na dzień 18 września 2022 r.
 
Na nowy termin biegów można zapisać się pod linkiem: https://elektronicznezapisy.pl/event/7481.html

Ostatnie wpisy

IV edycja losowania hulajnóg dla dzieci, które wykonają kurs e-learningowy pt. ,,Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku po raz czwarty zaprasza dzieci rolników do udziału w konkursie e-learningowym pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”. Konkurs skierowany jest do dzieci urodzonych w latach 2008-2016, których co najmniej jeden rodzic/opiekun prawny jest

Czytaj więcej »