Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

UWAGA! Nowy termin Biegu Pamięci Września

UWAGA! Nowy termin Biegu Pamięci Września

UWAGA! Nowy termin Biegu Pamięci Września

W związku z zapowiadanym znacznym pogorszeniem warunków atmosferycznych na dzień 11 września, decyzją Wójta Gminy Piątnica, wydarzenie pn. Bieg o Puchar Wójta Gminy Piątnica „Bieg Pamięci Września” zostaje przeniesione na dzień 18 września 2022 r.
 
Na nowy termin biegów można zapisać się pod linkiem: https://elektronicznezapisy.pl/event/7481.html

Ostatnie wpisy

Asystent Osobisty Osoby z Niepełnosprawnością

Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy zaprasza do wzięcia udziału w Programie „Asystent Osobisty Osoby z Niepełnosprawnością”, finansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego. Szczegółowe informacje o Programie znajdują się na dołączonej ulotce.   Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy

Czytaj więcej »

Szkolenie chemizacyjne dla rolników.

28.02.2024 roku odbędzie się szkolenie chemizacyjne w GOK w Piątnicy. Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Łomży zaprasza na szkolenie uzupełniające z zakresu stosowania środków ochrony roślin. Zapisy na szkolenie przyjmowane są pod numerami telefonu 517 131 352, 606 929

Czytaj więcej »