Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

UWAGA! Nowy termin Biegu Pamięci Września

UWAGA! Nowy termin Biegu Pamięci Września

UWAGA! Nowy termin Biegu Pamięci Września

W związku z zapowiadanym znacznym pogorszeniem warunków atmosferycznych na dzień 11 września, decyzją Wójta Gminy Piątnica, wydarzenie pn. Bieg o Puchar Wójta Gminy Piątnica „Bieg Pamięci Września” zostaje przeniesione na dzień 18 września 2022 r.
 
Na nowy termin biegów można zapisać się pod linkiem: https://elektronicznezapisy.pl/event/7481.html

Ostatnie wpisy

Zaproszenie do składania deklaracji do projektu pn. „Granty na magazyny energii i ciepła dla mieszkańców gminy Piątnica”

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców dotychczas realizowanymi przez Gminę Piątnica programami wsparcia budowy instalacji fotowoltaicznych informujemy o planach uruchomienia kolejnego programu, który umożliwi mieszkańcom pozyskanie dofinansowania na montaż magazynów energii elektrycznej oraz magazynów energii cieplnej, z zastrzeżeniem

Czytaj więcej »

„Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”

Projekt bezpłatnych szkoleń wojskowych wraca już od września i potrwa do końca października w całej Polsce. Hasłem tej edycji jest „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”. Otwieramy się jeszcze szerzej i zapraszamy do udziału ochotników indywidualnych, ale przede wszystkim

Czytaj więcej »

Ruszają zapisy na „Bieg Pamięci Września”

Pobiegnij i uczcij pamięć o bohaterach! Wójt Gminy Piątnica Artur Wierzbowski zaprasza do udziału w „Biegu Pamięci Września” o Puchar Wójta Gminy Piątnica, który odbędzie się już 30 września b.r. na terenie Fortu III w Piątnicy Poduchownej. Bieg

Czytaj więcej »