Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Zrealizowano zadanie w ramach funduszu sołeckiego w Wyrzykach

Zrealizowano zadanie w ramach funduszu sołeckiego w Wyrzykach

Zrealizowano zadanie w ramach funduszu sołeckiego w Wyrzykach

W miejscowości Wyrzyki na wniosek mieszkańców ze środków funduszu sołeckiego na rok 2022, powstało ogrodzenie działki gminnej, na której w dalszym etapie stanie plac zabaw. Ogrodzenie zostało wykonane z metalowych paneli o wymiarach 2,5 m x 1,5 m oraz podmurówki 2,5 m x 20 cm. Wstawiona została również brama dwu skrzydłowa i furtka dzięki czemu plac stał się bezpiecznym miejscem dla dzieci. Wartość wykonanych dotychczas prac wyniosła 8 899,05 zł, a reszta niewykorzystanej kwoty z funduszu sołeckiego, zostanie przeznaczona na przygotowanie dokumentacji niezbędnej do budowy placu zabaw.

Ostatnie wpisy

Aplikuj na stanowisko PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Piątnicy OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO PRACY – PRACOWNIK SOCJALNY Wymagania niezbędne:   1) obywatelstwo polskie; 2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; 3) kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem

Czytaj więcej »