Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Zrealizowano zadanie w ramach funduszu sołeckiego w Wyrzykach

Zrealizowano zadanie w ramach funduszu sołeckiego w Wyrzykach

Zrealizowano zadanie w ramach funduszu sołeckiego w Wyrzykach

W miejscowości Wyrzyki na wniosek mieszkańców ze środków funduszu sołeckiego na rok 2022, powstało ogrodzenie działki gminnej, na której w dalszym etapie stanie plac zabaw. Ogrodzenie zostało wykonane z metalowych paneli o wymiarach 2,5 m x 1,5 m oraz podmurówki 2,5 m x 20 cm. Wstawiona została również brama dwu skrzydłowa i furtka dzięki czemu plac stał się bezpiecznym miejscem dla dzieci. Wartość wykonanych dotychczas prac wyniosła 8 899,05 zł, a reszta niewykorzystanej kwoty z funduszu sołeckiego, zostanie przeznaczona na przygotowanie dokumentacji niezbędnej do budowy placu zabaw.

Ostatnie wpisy

IV edycja losowania hulajnóg dla dzieci, które wykonają kurs e-learningowy pt. ,,Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku po raz czwarty zaprasza dzieci rolników do udziału w konkursie e-learningowym pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”. Konkurs skierowany jest do dzieci urodzonych w latach 2008-2016, których co najmniej jeden rodzic/opiekun prawny jest

Czytaj więcej »