Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Zrealizowano zadanie w ramach funduszu sołeckiego w Wyrzykach

Zrealizowano zadanie w ramach funduszu sołeckiego w Wyrzykach

Zrealizowano zadanie w ramach funduszu sołeckiego w Wyrzykach

W miejscowości Wyrzyki na wniosek mieszkańców ze środków funduszu sołeckiego na rok 2022, powstało ogrodzenie działki gminnej, na której w dalszym etapie stanie plac zabaw. Ogrodzenie zostało wykonane z metalowych paneli o wymiarach 2,5 m x 1,5 m oraz podmurówki 2,5 m x 20 cm. Wstawiona została również brama dwu skrzydłowa i furtka dzięki czemu plac stał się bezpiecznym miejscem dla dzieci. Wartość wykonanych dotychczas prac wyniosła 8 899,05 zł, a reszta niewykorzystanej kwoty z funduszu sołeckiego, zostanie przeznaczona na przygotowanie dokumentacji niezbędnej do budowy placu zabaw.

Ostatnie wpisy

Pomoc żywnościowa – FEAD 2021 plus

Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy informuje, że od dnia 25.05.2023r przyjmuje skierowania w związku  z przystąpieniem do podprogramu Pomoc żywnościowa – FEAD 2021 plus. W związku z powyższym osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do Ośrodka od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30

Czytaj więcej »

Przerwy w dostawie prądu

PGE Dystrybucja S.A. informuje, iż w dniu 29.05.2023 r. w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej dla miejscowości: Kownaty – bud. nr 67, 68, 79, 80, 80a, 81, 82, 83 (w godzinach

Czytaj więcej »