Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Publiczny transport zbiorowy organizowany przez Gminę Piątnica

Publiczny transport zbiorowy organizowany przez Gminę Piątnica

Publiczny transport zbiorowy organizowany przez Gminę Piątnica

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować o podpisaniu umowy z Operatorem firmą Faster Sp. z o.o., Sp.k. z siedzibą  w Olsztynie i uruchomieniu kolejnych linii o charakterze użyteczności publicznej, której Organizatorem jest gmina Piątnica. 
Linia nr 1) Piątnica Poduchowna – Kosaki przez Kalinowo,
Linia nr 2) Piątnica Poduchowna – Drożęcin Lubiejewo przez Nagórki,
Linia nr 3) Piątnica Poduchowna – Olszyny – Żelechy przez Wiktorzyn.
 
Wyrażamy nadzieję, iż uruchomione połączenia komunikacyjne ułatwią codzienne funkcjonowanie mieszkańcom naszej Gminy. Uprzejmie prosimy o ich udostępnianie wszystkim zainteresowanym, dzielenie się z nami uwagami oraz spostrzeżeniami dotyczącymi funkcjonowania tych przewozów.
 
W załączeniu rozkłady jazdy autobusów na przedmiotowych liniach oraz Uchwała Nr 290/XLIII/2022 Rady Gminy Piątnica z dnia 30 sierpnia 2022 r. w sprawie zasad odpłatności i wysokości opłat za usługi przewozowe w publicznym transporcie zbiorowym w zakresie zadania o charakterze użyteczności publicznej organizowanym przez Gminę Piątnica oraz sposobu ustalania wysokości opłat dodatkowych.
 

Ostatnie wpisy

Jarmark wielkanocny

W sobotę 1 kwietnia 2023 roku na Starym Rynku w Łomży odbędzie się Jarmark Wielkanocny. Wydarzenie organizowane jest przez Gminę Piątnica i Miasto Łomża w ramach projektu pn. „Łomża – Miasto, w którym żyję i pracuję”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Czytaj więcej »

Ogłoszenie Koła Łowieckiego „Trop”

Zarząd Koła Łowieckiego „Trop” w Białymstoku, informuje, że osobą uprawnioną do przyjmowania zgłoszeń szkód łowieckich w sezonie w obwodzie 133 jest: Jan Żukowski Szkody łowieckie rolnik powinien zgłaszać listem poleconym lub osobiście na adres: Jan Żukowski,

Czytaj więcej »