Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Będą środki finansowe na drogę gminną z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020

Będą środki finansowe na drogę gminną z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020

Będą środki finansowe na drogę gminną z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020

Z satysfakcją informujemy, że Gminie Piątnica udało się pozyskać dofinansowanie unijne na przebudowę drogi gminnej. W dniu 22 września 2022 r. Zarząd Województwa Podlaskiego podjął uchwałę w sprawie zatwierdzenia listy operacji typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych” w ramach działania Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich poddziałania Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla naboru
od 9 maja 2022 r. do 3 czerwca 2022 r.

Na zatwierdzonej liście 56 projektów gwarantujących otrzymanie dofinansowania znajduje się projekt  zgłoszony przez naszą gminę i jest nim „Przebudowa
z rozbudową drogi gminnej ulica KRASKA w DROZDOWIE” – 28 pozycja na liście rankingowej. Oszacowana wartość całkowita zadania 7 342 240,00 zł, dofinansowanie 4 671 867,00 zł.

Ostatnie wpisy

Jarmark wielkanocny

W sobotę 1 kwietnia 2023 roku na Starym Rynku w Łomży odbędzie się Jarmark Wielkanocny. Wydarzenie organizowane jest przez Gminę Piątnica i Miasto Łomża w ramach projektu pn. „Łomża – Miasto, w którym żyję i pracuję”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Czytaj więcej »

Ogłoszenie Koła Łowieckiego „Trop”

Zarząd Koła Łowieckiego „Trop” w Białymstoku, informuje, że osobą uprawnioną do przyjmowania zgłoszeń szkód łowieckich w sezonie w obwodzie 133 jest: Jan Żukowski Szkody łowieckie rolnik powinien zgłaszać listem poleconym lub osobiście na adres: Jan Żukowski,

Czytaj więcej »