Rozegrano Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Piątnica 2022

W sobotę 1 października 2022 r. na terenie boiska wielofunkcyjnego przy Gminnej Hali Sportowej w Piątnicy rozegrany został Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Piątnica.

Do gry stanęło sześć zespołów: OSP Kownaty, Fc 8 Wilki, MG Energetyka, Wodniacy, Znicz Radziłów, Uniglass. Rozgrywanym meczom sędziowali: Radosław Jemielity oraz Marcin Łebkowski a nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek i tabelą wyników czuwał – Michał Bajkiewicz z OSP Jeziorko.

Pierwsze miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Piątnica zdobyła drużyna UNIGLASS, drugie miejsce zajęła drużyna Fc 8 Wilki a na trzecim miejscu znalazła się drużyna MG Energetyka.

Podczas Turnieju został również wybrany:

• Najlepszy Zawodnik MVP – Maciej Bajkiewicz
  • Najlepszy Bramkarz – Piotr Kiełczewski
  • Najlepszy Strzelec – Michał Pardo.

Gratulujemy zwycięzcom zdobytych nagród, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną grę w duchu fair play.

Każdy z zawodników biorących udział w Turnieju mógł posilić się grillowaną kiełbaską oraz rozgrzać ciepłą kawą czy herbatą serwowanymi przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Górkach-Sypniewo oraz Dobrzyjałowa.