Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Rozegrano Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Piątnica 2022

Rozegrano Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Piątnica 2022

Rozegrano Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Piątnica 2022

W sobotę 1 października 2022 r. na terenie boiska wielofunkcyjnego przy Gminnej Hali Sportowej w Piątnicy rozegrany został Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Piątnica.

Do gry stanęło sześć zespołów: OSP Kownaty, Fc 8 Wilki, MG Energetyka, Wodniacy, Znicz Radziłów, Uniglass. Rozgrywanym meczom sędziowali: Radosław Jemielity oraz Marcin Łebkowski a nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek i tabelą wyników czuwał – Michał Bajkiewicz z OSP Jeziorko.

Pierwsze miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Piątnica zdobyła drużyna UNIGLASS, drugie miejsce zajęła drużyna Fc 8 Wilki a na trzecim miejscu znalazła się drużyna MG Energetyka.

Podczas Turnieju został również wybrany:

  • Najlepszy Zawodnik MVP – Maciej Bajkiewicz
  • Najlepszy Bramkarz – Piotr Kiełczewski
  • Najlepszy Strzelec – Michał Pardo.

Gratulujemy zwycięzcom zdobytych nagród, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną grę w duchu fair play.

Każdy z zawodników biorących udział w Turnieju mógł posilić się grillowaną kiełbaską oraz rozgrzać ciepłą kawą czy herbatą serwowanymi przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Górkach-Sypniewo oraz Dobrzyjałowa.

Ostatnie wpisy

Jarmark wielkanocny

W sobotę 1 kwietnia 2023 roku na Starym Rynku w Łomży odbędzie się Jarmark Wielkanocny. Wydarzenie organizowane jest przez Gminę Piątnica i Miasto Łomża w ramach projektu pn. „Łomża – Miasto, w którym żyję i pracuję”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Czytaj więcej »

Ogłoszenie Koła Łowieckiego „Trop”

Zarząd Koła Łowieckiego „Trop” w Białymstoku, informuje, że osobą uprawnioną do przyjmowania zgłoszeń szkód łowieckich w sezonie w obwodzie 133 jest: Jan Żukowski Szkody łowieckie rolnik powinien zgłaszać listem poleconym lub osobiście na adres: Jan Żukowski,

Czytaj więcej »