Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Akcja informacyjna na terenie gminy

Akcja informacyjna na terenie gminy

Akcja informacyjna na terenie gminy

W ubiegłą sobotę na polecenie Wójta Gminy Piątnica Artura Wierzbowskiego strażacy z jednostek OSP rozpoczęli dystrybucję materiałów informacyjnych dotyczących właściwego postępowania w przypadku wystąpienia zdarzenia radiacyjnego. Docelowo materiały mają trafić do każdego domu na terenie naszej gminy.  Znajdziemy w nich m.in. informacje o tym gdzie znajdują się punkty dystrybucyjne na terenie gminy Piątnica oraz jaką dawkę preparatu należy przyjąć. Zachęcamy mieszkańców do zapoznania się z ich treścią.

UWAGA! Broszury informacyjne są dystrybuowane prewencyjnie.

zdjęcia: OSP Piątnica

Ostatnie wpisy

Jarmark wielkanocny

W sobotę 1 kwietnia 2023 roku na Starym Rynku w Łomży odbędzie się Jarmark Wielkanocny. Wydarzenie organizowane jest przez Gminę Piątnica i Miasto Łomża w ramach projektu pn. „Łomża – Miasto, w którym żyję i pracuję”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Czytaj więcej »

Ogłoszenie Koła Łowieckiego „Trop”

Zarząd Koła Łowieckiego „Trop” w Białymstoku, informuje, że osobą uprawnioną do przyjmowania zgłoszeń szkód łowieckich w sezonie w obwodzie 133 jest: Jan Żukowski Szkody łowieckie rolnik powinien zgłaszać listem poleconym lub osobiście na adres: Jan Żukowski,

Czytaj więcej »