Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Akcja informacyjna na terenie gminy

Akcja informacyjna na terenie gminy

Akcja informacyjna na terenie gminy

W ubiegłą sobotę na polecenie Wójta Gminy Piątnica Artura Wierzbowskiego strażacy z jednostek OSP rozpoczęli dystrybucję materiałów informacyjnych dotyczących właściwego postępowania w przypadku wystąpienia zdarzenia radiacyjnego. Docelowo materiały mają trafić do każdego domu na terenie naszej gminy.  Znajdziemy w nich m.in. informacje o tym gdzie znajdują się punkty dystrybucyjne na terenie gminy Piątnica oraz jaką dawkę preparatu należy przyjąć. Zachęcamy mieszkańców do zapoznania się z ich treścią.

UWAGA! Broszury informacyjne są dystrybuowane prewencyjnie.

zdjęcia: OSP Piątnica

Ostatnie wpisy