Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Informacja Posterunku Policji w Piątnicy

Informacja Posterunku Policji w Piątnicy

Informacja Posterunku Policji w Piątnicy

Posterunek Policji w Piątnicy informuje, że od dnia 11 października 2022 r. rejon służbowy nr 17 został objęty zadaniem priorytetowym ze względu na wałęsające się bezpańskie psy oraz niezachowanie zwykłych środków ostrożności przy trzymaniu zwierząt w wyniku czego może dojść do pogryzień.

Celem działania jest poprawa bezpieczeństwa mieszkańców oraz podniesienie świadomości w zakresie opieki nad zwierzętami.

Rejon służbowy nr 17 obejmuje: Piątnica Poduchowna ul. Czarnocka, Forteczna, Łąkowa, Nadrzeczna, Nowa, Nowoprojektowana, Ogrodowa, Polna, Północna, Promienna,33 Pułku Piechoty, Sadowa, Słoneczna, Stawiskowska (numery nieparzyste), Wąska, Wesoła, Zielona, Czarnocin, Pęza, Drożęcin Stary, Drożęcin Lubiejewo, Nagórki, Marianowo, Budy Czarnockie, Kisielnica, Rządkowo, Jeziorko ul. Długa, Górki Sypniewo, Kobylin, Murawy, Górki Szewkowo, Dobrzyjałowo, Motyka, Cydzyn Stary, Cydzyn Nowy, Budy Mikołajka.

Dzielnicowym na powyższym terenie jest st. sierż. Zbigniew Puchała, tel. 885 997 211.

Ostatnie wpisy

Aplikuj na stanowisko PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Piątnicy OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO PRACY – PRACOWNIK SOCJALNY Wymagania niezbędne:   1) obywatelstwo polskie; 2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; 3) kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem

Czytaj więcej »