Komunikat Posterunku Policji w Piątnicy

Posterunek Policji w Piątnicy informuje, że od dnia 18 października 2022 r. rejon XVIII został objęty zadaniem priorytetowym dotyczącym niedopełnienia obowiązku oznaczenia numerem porządkowym nieruchomości przez właścicieli/użytkowników posesji, co może skutkować wydłużeniem czasu dojazdu służb na miejsce zdarzenia/interwencji.

Niedopełnienie powyższego obowiązku niesie za sobą wzrost zagrożenia bezpieczeństwa mieszkańców.

Dzielnicowym na powyższym terenie jest sierż. szt. Marcin Nowociński, tel. 885 – 997 – 220, e-mail: dzielnicowy.piatnica2@bk.policja.gov.pl

Rejon nr XVIII obejmuje: Piątnica Włościańska, Piątnica Poduchowna, ul. Stawiskowska (numery parzyste), Cmentarna, Jedwabieńska, Krótka, Szkolna i  Księdza Kardynała Stefana  Wyszyńskiego, Jeziorko ul. : Przemysłowa, ul. Sportowa, ul. Różana, ul. Jaśminowa, ul. Lawendowa, ul. Leśna, ul. Nowa, ul. Leszczynowa, ul. Sosnowa, ul. Brzozowa, ul. Topolowa, ul. Makowa, ul. Chabrowa, ul. Akacjowa, Kalinowo, Drozdowo, Niewodowo, Rakowo Czachy, Rakowo Boginie, Krzewo, Kosaki, Krzewo Nowe, Kownaty, Truszki, Żelechy, Wiktorzyn, Olszyny Kolonia, Olszyny, Taraskowo, Wyłudzin, Guty, Choszczewo, Poniat, Kałęczyn, Zabawka, Elżbiecin, Kalinowo, Wyrzyki.