Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Fundusz sołecki Nowy Cydzyn

Fundusz sołecki Nowy Cydzyn

Fundusz sołecki Nowy Cydzyn

Jednym z zadań do zrealizowania funduszu sołeckiego wsi Nowy Cydzyn był zakup tui szmaragdowych do posadzenia na działce gminnej przed świetlicą/strażą w Nowym Cydzynie. Zakupionych zostało 70 szt. drzewek o wysokości około 170 cm za kwotę 3150,15 zł brutto.

Ostatnie wpisy

Jarmark wielkanocny

W sobotę 1 kwietnia 2023 roku na Starym Rynku w Łomży odbędzie się Jarmark Wielkanocny. Wydarzenie organizowane jest przez Gminę Piątnica i Miasto Łomża w ramach projektu pn. „Łomża – Miasto, w którym żyję i pracuję”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Czytaj więcej »

Ogłoszenie Koła Łowieckiego „Trop”

Zarząd Koła Łowieckiego „Trop” w Białymstoku, informuje, że osobą uprawnioną do przyjmowania zgłoszeń szkód łowieckich w sezonie w obwodzie 133 jest: Jan Żukowski Szkody łowieckie rolnik powinien zgłaszać listem poleconym lub osobiście na adres: Jan Żukowski,

Czytaj więcej »