Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Gmina zakupiła rębak tarczowy

Gmina zakupiła rębak tarczowy

Gmina zakupiła rębak tarczowy

Gmina Piątnica zakupiła rębak tarczowy REMET RT 720 RH do prowadzenia prac drogowych w ramach bieżącego utrzymania dróg. 
 
Kwota zakupu:  23730,00 złotych brutto

Rębak tarczowy RT-720RH wyposażony w hydrauliczne rolki wciągające przeznaczony jest do rozdrabniania gałęzi, pni drzew o średnicy do 17 cm, oraz innych materiałów drewnianych. Grubość pozyskiwanej zrębki można regulować dzięki zmianie prędkości podawania materiału przez rolki prowadzące. Noże przykręcone są do tarczy tnącej o średnicy 720 mm, która dzięki swojej wadze (85 kg) nadaje zamach.

Rębak wyposażony jest w wyłącznik bezpieczeństwa oraz osłony zapewniające bezpieczną pracę. Rębak posiada system wycofywania materiału  z leja podawczego. Komin wylotowy można obracać o 360˚ w celu skierowania strumienia zrębek w odpowiednim kierunku. Rozdrabniacz cechuje się dużą wydajnością oraz wysokim komfortem pracy. Uzyskane wióry można stosować się jako materiał opałowy (nadaje się do podajników śrubowych) lub jako kompostownik lub podsypka pod krzewy.

Ostatnie wpisy