Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Szkolenie „Ekonomika w zarządzaniu gospodarstwem rolnym”

Szkolenie „Ekonomika w zarządzaniu gospodarstwem rolnym”

Szkolenie „Ekonomika w zarządzaniu gospodarstwem rolnym”

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza na szkolenie w formie stacjonarnej z zakresu „Ekonomika w zarządzaniu gospodarstwem rolnym”, które odbędzie się  29 listopad 2022 r. o godzinie 10:00, w sali konferencyjnej w Łomży na ulicy Nowej 2.  Na szkoleniu poruszane będą przede wszystkim zagadnienia dotyczące podatków oraz aktualnie panującej sytuacji w gospodarstwach rolnych. 

Osoby, które zdecydują się na uczestnictwo w szkoleniu, bardzo prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny ze szkolącym pod numerem 502-477-921.

Ostatnie wpisy

Jarmark wielkanocny

W sobotę 1 kwietnia 2023 roku na Starym Rynku w Łomży odbędzie się Jarmark Wielkanocny. Wydarzenie organizowane jest przez Gminę Piątnica i Miasto Łomża w ramach projektu pn. „Łomża – Miasto, w którym żyję i pracuję”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Czytaj więcej »

Ogłoszenie Koła Łowieckiego „Trop”

Zarząd Koła Łowieckiego „Trop” w Białymstoku, informuje, że osobą uprawnioną do przyjmowania zgłoszeń szkód łowieckich w sezonie w obwodzie 133 jest: Jan Żukowski Szkody łowieckie rolnik powinien zgłaszać listem poleconym lub osobiście na adres: Jan Żukowski,

Czytaj więcej »