Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Szkolenie „Ekonomika w zarządzaniu gospodarstwem rolnym”

Szkolenie „Ekonomika w zarządzaniu gospodarstwem rolnym”

Szkolenie „Ekonomika w zarządzaniu gospodarstwem rolnym”

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza na szkolenie w formie stacjonarnej z zakresu „Ekonomika w zarządzaniu gospodarstwem rolnym”, które odbędzie się  29 listopad 2022 r. o godzinie 10:00, w sali konferencyjnej w Łomży na ulicy Nowej 2.  Na szkoleniu poruszane będą przede wszystkim zagadnienia dotyczące podatków oraz aktualnie panującej sytuacji w gospodarstwach rolnych. 

Osoby, które zdecydują się na uczestnictwo w szkoleniu, bardzo prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny ze szkolącym pod numerem 502-477-921.

Ostatnie wpisy

Automatyczny defibrylator AED w siedzibie Urzędu Gminy Piątnica

Gmina Piątnica zakupiła automatyczny defibrylator AED. To automatyczne urządzenie, które za pomocą poleceń głosowych i wizualnych potrafi przeprowadzić nawet osobę bez przygotowania medycznego przez procedurę bezpiecznej defibrylacji w zatrzymaniu krążenia. W przypadku zatrzymania akcji serca, defibrylator zwiększa

Czytaj więcej »