Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Przypomnienie o terminie składania wniosków

Przypomnienie o terminie składania wniosków

Przypomnienie o terminie składania wniosków

Termin

Przypominamy, że wszystkie wnioski o wypłatę dodatku węglowego, pelletu, drewna kawałkowego, oleju opałowego , LPG oraz wnioski dla podmiotów wrażliwych są przyjmowane do 30 listopada 2022 po tym terminie zostaną pozostawione bez rozpatrzenia.

Ostatnie wpisy

Automatyczny defibrylator AED w siedzibie Urzędu Gminy Piątnica

Gmina Piątnica zakupiła automatyczny defibrylator AED. To automatyczne urządzenie, które za pomocą poleceń głosowych i wizualnych potrafi przeprowadzić nawet osobę bez przygotowania medycznego przez procedurę bezpiecznej defibrylacji w zatrzymaniu krążenia. W przypadku zatrzymania akcji serca, defibrylator zwiększa

Czytaj więcej »