Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Przypomnienie o terminie składania wniosków

Przypomnienie o terminie składania wniosków

Przypomnienie o terminie składania wniosków

Termin

Przypominamy, że wszystkie wnioski o wypłatę dodatku węglowego, pelletu, drewna kawałkowego, oleju opałowego , LPG oraz wnioski dla podmiotów wrażliwych są przyjmowane do 30 listopada 2022 po tym terminie zostaną pozostawione bez rozpatrzenia.

Ostatnie wpisy

Jarmark wielkanocny

W sobotę 1 kwietnia 2023 roku na Starym Rynku w Łomży odbędzie się Jarmark Wielkanocny. Wydarzenie organizowane jest przez Gminę Piątnica i Miasto Łomża w ramach projektu pn. „Łomża – Miasto, w którym żyję i pracuję”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Czytaj więcej »

Ogłoszenie Koła Łowieckiego „Trop”

Zarząd Koła Łowieckiego „Trop” w Białymstoku, informuje, że osobą uprawnioną do przyjmowania zgłoszeń szkód łowieckich w sezonie w obwodzie 133 jest: Jan Żukowski Szkody łowieckie rolnik powinien zgłaszać listem poleconym lub osobiście na adres: Jan Żukowski,

Czytaj więcej »