Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Wszystkie ręce na pokład do walki przeciw grypie – apel

Wszystkie ręce na pokład do walki przeciw grypie – apel

Wszystkie ręce na pokład do walki przeciw grypie – apel

Apel Prezesa Rady Naukowej Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy Pana prof. dr hab. n. med.  Adama Antczaka z dn. 26 października 2022 roku dotyczący szczepień ochronnych przeciw grypie.

Ostatnie wpisy

Ćwiczenia OSM Piątnica związane z epizodem praktycznym.

Zarząd Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy informuje, iż wzorem lat ubiegłych, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Piątnicy oraz OSM, w dniu 18.06.2024 r. (wtorek) w godzinach 10:00 – 12:00, na terenie Spółdzielni odbędą się ćwiczenia związane z epizodem praktycznym. Ćwiczenia

Czytaj więcej »

100-lecie powstania OSP Piątnica i Dzień Strażaka

19 maja br. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Piątnicy przy współpracy z Gminą Piątnica zorganizowali uroczystość 100-lecia istnienia jednostki połączoną z Gminnymi Obchodami Dnia Strażaka. W obchodach udział wzięli parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych, instytucji

Czytaj więcej »