Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Wszystkie ręce na pokład do walki przeciw grypie – apel

Wszystkie ręce na pokład do walki przeciw grypie – apel

Wszystkie ręce na pokład do walki przeciw grypie – apel

Apel Prezesa Rady Naukowej Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy Pana prof. dr hab. n. med.  Adama Antczaka z dn. 26 października 2022 roku dotyczący szczepień ochronnych przeciw grypie.

Ostatnie wpisy

Uwaga wścieklizna!

W Polsce szczepieniu przeciwko wściekliźnie podlegają wszystkie psy bez wyjątków. Na właścicieli narzuca ten obowiązek art. 56 ust. 2 ustawy z dnia 11 marca 2004 o ochronie zdrowia zwierząt oraz zwalczaniu chorób zakaźnych zwierząt. W związku ze stałym

Czytaj więcej »

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Czytanie jest THE BEST”

Konkurs adresowany jest  do uczniów wszystkich typów szkół województwa podlaskiego. Odbędzie się już po raz siódmy.Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród nastąpi pod koniec maja podczas imprezy inaugurującej akcję Rozczytane Podlaskie. Nagrodzone prace zostaną wyeksponowane w najpierw

Czytaj więcej »