Kolejna inwestycja z dofinansowaniem zakończona

„Poprawa jakości infrastruktury kulturalnej w budynkach świetlic wiejskich w Górkach-Sypniewo, Krzewie i Poniacie” w ramach PROW na lata 2014-2020 w ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” została zakończona  z końcem października br.

W ramach dofinansowania założono instalacje fotowoltaiczne na dachach dwóch innych świetlic wiejskich, tj. na świetlicy wiejskiej w Krzewie  i  Poniacie a także dokonano termomodernizacji budynku świetlicy wiejskiej Górkach-Sypniewo.

Całkowita wartość inwestycji w ramach niniejszego zadania wyniosła 131 600,78 zł, przy dofinansowaniu 76 742,00 zł.

Warto nadmienić, iż w ubiegłych latach dzięki takim środkom zmieniały się świetlice w: Nowym Cydzynie, Krzewie i Rakowo-Boginie.