Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Fundusz sołecki wsi Truszki

Fundusz sołecki wsi Truszki

Fundusz sołecki wsi Truszki

Pierwszy etap wykonania placu zabaw w miejscowości Truszki został zrealizowany. W ubiegłą środę (9.11.2022 r.) na działkach gminnych zostały zamontowane urządzenia, z których najmłodsi mieszkańcy mogą już korzystać. W tym roku z środków sołeckich udało się wykonać projekt całego placu zabaw oraz zakupić i zamontować kilka zabawek. Całość inwestycji wyniosła 16 332,50 złotych brutto.

Ostatnie wpisy

Automatyczny defibrylator AED w siedzibie Urzędu Gminy Piątnica

Gmina Piątnica zakupiła automatyczny defibrylator AED. To automatyczne urządzenie, które za pomocą poleceń głosowych i wizualnych potrafi przeprowadzić nawet osobę bez przygotowania medycznego przez procedurę bezpiecznej defibrylacji w zatrzymaniu krążenia. W przypadku zatrzymania akcji serca, defibrylator zwiększa

Czytaj więcej »