Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Fundusz sołecki wsi Truszki

Fundusz sołecki wsi Truszki

Fundusz sołecki wsi Truszki

Pierwszy etap wykonania placu zabaw w miejscowości Truszki został zrealizowany. W ubiegłą środę (9.11.2022 r.) na działkach gminnych zostały zamontowane urządzenia, z których najmłodsi mieszkańcy mogą już korzystać. W tym roku z środków sołeckich udało się wykonać projekt całego placu zabaw oraz zakupić i zamontować kilka zabawek. Całość inwestycji wyniosła 16 332,50 złotych brutto.

Ostatnie wpisy

Aplikuj na stanowisko PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Piątnicy OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO PRACY – PRACOWNIK SOCJALNY Wymagania niezbędne:   1) obywatelstwo polskie; 2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; 3) kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem

Czytaj więcej »