Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Fundusz sołecki wsi Truszki

Fundusz sołecki wsi Truszki

Fundusz sołecki wsi Truszki

Pierwszy etap wykonania placu zabaw w miejscowości Truszki został zrealizowany. W ubiegłą środę (9.11.2022 r.) na działkach gminnych zostały zamontowane urządzenia, z których najmłodsi mieszkańcy mogą już korzystać. W tym roku z środków sołeckich udało się wykonać projekt całego placu zabaw oraz zakupić i zamontować kilka zabawek. Całość inwestycji wyniosła 16 332,50 złotych brutto.

Ostatnie wpisy

Ćwiczenia OSM Piątnica związane z epizodem praktycznym.

Zarząd Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy informuje, iż wzorem lat ubiegłych, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Piątnicy oraz OSM, w dniu 18.06.2024 r. (wtorek) w godzinach 10:00 – 12:00, na terenie Spółdzielni odbędą się ćwiczenia związane z epizodem praktycznym. Ćwiczenia

Czytaj więcej »