Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

W Nowym Krzewie powstała wiata przystankowa

W Nowym Krzewie powstała wiata przystankowa

W Nowym Krzewie powstała wiata przystankowa

Mieszkańcy sołectwa Nowe Krzewo w oczekiwaniu na autobus mogą już schronić się przed deszczem i śniegiem w nowo powstałej wiacie przystankowej. Zakończono bowiem I etap jej budowy sfinansowany z środków funduszu sołeckiego na rok 2022, który wynosił 12 500,00 złotych brutto.
Na wniosek mieszkańców część środków z przyszłorocznego budżetu funduszu sołeckiego zostanie przeznaczona na realizację II etapu inwestycji.

Ostatnie wpisy

APEL do mieszkańców gminy Piątnica

Drodzy Mieszkańcy! Proszę o racjonalne korzystanie z wody, poprzez m.in. ograniczenie podlewania trawników i ogródków przydomowych, zwłaszcza w miejscowościach zasilanych ze stacji uzdatniania wody Jeziorko (Jeziorko, Marianowo, Budy Czarnockie, Elżbiecin, Wyrzyki, Zabawka, Rządkowo i Poniat). Praca urządzeń

Czytaj więcej »