Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

W Nowym Krzewie powstała wiata przystankowa

W Nowym Krzewie powstała wiata przystankowa

W Nowym Krzewie powstała wiata przystankowa

Mieszkańcy sołectwa Nowe Krzewo w oczekiwaniu na autobus mogą już schronić się przed deszczem i śniegiem w nowo powstałej wiacie przystankowej. Zakończono bowiem I etap jej budowy sfinansowany z środków funduszu sołeckiego na rok 2022, który wynosił 12 500,00 złotych brutto.
Na wniosek mieszkańców część środków z przyszłorocznego budżetu funduszu sołeckiego zostanie przeznaczona na realizację II etapu inwestycji.

Ostatnie wpisy

Automatyczny defibrylator AED w siedzibie Urzędu Gminy Piątnica

Gmina Piątnica zakupiła automatyczny defibrylator AED. To automatyczne urządzenie, które za pomocą poleceń głosowych i wizualnych potrafi przeprowadzić nawet osobę bez przygotowania medycznego przez procedurę bezpiecznej defibrylacji w zatrzymaniu krążenia. W przypadku zatrzymania akcji serca, defibrylator zwiększa

Czytaj więcej »