Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

W Nowym Krzewie powstała wiata przystankowa

W Nowym Krzewie powstała wiata przystankowa

W Nowym Krzewie powstała wiata przystankowa

Mieszkańcy sołectwa Nowe Krzewo w oczekiwaniu na autobus mogą już schronić się przed deszczem i śniegiem w nowo powstałej wiacie przystankowej. Zakończono bowiem I etap jej budowy sfinansowany z środków funduszu sołeckiego na rok 2022, który wynosił 12 500,00 złotych brutto.
Na wniosek mieszkańców część środków z przyszłorocznego budżetu funduszu sołeckiego zostanie przeznaczona na realizację II etapu inwestycji.

Ostatnie wpisy

Jarmark wielkanocny

W sobotę 1 kwietnia 2023 roku na Starym Rynku w Łomży odbędzie się Jarmark Wielkanocny. Wydarzenie organizowane jest przez Gminę Piątnica i Miasto Łomża w ramach projektu pn. „Łomża – Miasto, w którym żyję i pracuję”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Czytaj więcej »

Ogłoszenie Koła Łowieckiego „Trop”

Zarząd Koła Łowieckiego „Trop” w Białymstoku, informuje, że osobą uprawnioną do przyjmowania zgłoszeń szkód łowieckich w sezonie w obwodzie 133 jest: Jan Żukowski Szkody łowieckie rolnik powinien zgłaszać listem poleconym lub osobiście na adres: Jan Żukowski,

Czytaj więcej »