Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

W Nowym Krzewie powstała wiata przystankowa

W Nowym Krzewie powstała wiata przystankowa

W Nowym Krzewie powstała wiata przystankowa

Mieszkańcy sołectwa Nowe Krzewo w oczekiwaniu na autobus mogą już schronić się przed deszczem i śniegiem w nowo powstałej wiacie przystankowej. Zakończono bowiem I etap jej budowy sfinansowany z środków funduszu sołeckiego na rok 2022, który wynosił 12 500,00 złotych brutto.
Na wniosek mieszkańców część środków z przyszłorocznego budżetu funduszu sołeckiego zostanie przeznaczona na realizację II etapu inwestycji.

Ostatnie wpisy

Aplikuj na stanowisko PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Piątnicy OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO PRACY – PRACOWNIK SOCJALNY Wymagania niezbędne:   1) obywatelstwo polskie; 2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; 3) kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem

Czytaj więcej »