Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Konkursy dla uczniów Szkół Podstawowych z terenu Gminy Piątnica

Konkursy dla uczniów Szkół Podstawowych z terenu Gminy Piątnica

Konkursy dla uczniów Szkół Podstawowych z terenu Gminy Piątnica

Wójt Gminy Piątnica Artur Wierzbowski zaprasza wszystkich uczniów Szkół Podstawowych prowadzonych przez Gminę Piątnica do udziału w konkursach plastycznym bądź filmowym, zgodnie z kategorią:

Prace konkursowe wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia i zgodą na nieodpłatną publikację wizerunku można składać do 22 grudnia 2022 r. do godz. 15.00 do siedziby Centrum Usług Samorządowych w Piątnicy, ul. Szkolna 29, 18-421 Piątnica Poduchowna.

Ostatnie wpisy

Automatyczny defibrylator AED w siedzibie Urzędu Gminy Piątnica

Gmina Piątnica zakupiła automatyczny defibrylator AED. To automatyczne urządzenie, które za pomocą poleceń głosowych i wizualnych potrafi przeprowadzić nawet osobę bez przygotowania medycznego przez procedurę bezpiecznej defibrylacji w zatrzymaniu krążenia. W przypadku zatrzymania akcji serca, defibrylator zwiększa

Czytaj więcej »