Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Konkursy dla uczniów Szkół Podstawowych z terenu Gminy Piątnica

Konkursy dla uczniów Szkół Podstawowych z terenu Gminy Piątnica

Konkursy dla uczniów Szkół Podstawowych z terenu Gminy Piątnica

Wójt Gminy Piątnica Artur Wierzbowski zaprasza wszystkich uczniów Szkół Podstawowych prowadzonych przez Gminę Piątnica do udziału w konkursach plastycznym bądź filmowym, zgodnie z kategorią:

Prace konkursowe wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia i zgodą na nieodpłatną publikację wizerunku można składać do 22 grudnia 2022 r. do godz. 15.00 do siedziby Centrum Usług Samorządowych w Piątnicy, ul. Szkolna 29, 18-421 Piątnica Poduchowna.

Ostatnie wpisy

Jarmark wielkanocny

W sobotę 1 kwietnia 2023 roku na Starym Rynku w Łomży odbędzie się Jarmark Wielkanocny. Wydarzenie organizowane jest przez Gminę Piątnica i Miasto Łomża w ramach projektu pn. „Łomża – Miasto, w którym żyję i pracuję”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Czytaj więcej »

Ogłoszenie Koła Łowieckiego „Trop”

Zarząd Koła Łowieckiego „Trop” w Białymstoku, informuje, że osobą uprawnioną do przyjmowania zgłoszeń szkód łowieckich w sezonie w obwodzie 133 jest: Jan Żukowski Szkody łowieckie rolnik powinien zgłaszać listem poleconym lub osobiście na adres: Jan Żukowski,

Czytaj więcej »