Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

II Memoriałowy Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Milewskiego pod patronatem Wójta Gminy Piątnica

II Memoriałowy Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Milewskiego pod patronatem Wójta Gminy Piątnica

II Memoriałowy Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Milewskiego pod patronatem Wójta Gminy Piątnica

W dniu 26 listopada w szkole im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dobrzyjałowie został rozegrany II Memoriałowy Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Milewskiego pod patronatem Wójta Gminy Piątnica.

Przedsięwzięcie miało na celu upamiętnienie osoby śp. Andrzeja Milewskiego – wieloletniego Dyrektora szkoły, przyjaciela dzieci i młodzieży oraz promowanie zdrowego stylu życia, mądrego i aktywnego sposobu spędzania wolnego czas, a także rozwijanie wśród młodzieży pasji i talentów sportowych.

Do rywalizacji przystąpiło ok. 40 uczniów z terenu naszej gminy (Jeziorko, Dobrzyjałowo, Kisielnica, Rakowo oraz Piątnica). Uczestnicy wyżej wspomnianej imprezy sportowej mierzyli się w następujących kategoriach wiekowych:

  •  kat. 10 – 12 lat dziewcząt
  • kat.10 – 12 lat chłopców
  • kat. 13 – 14 lat dziewcząt
  • kat. 13 – 14 lat chłopców.

Każdy z zawodników grał do momentu przegrania dwóch spotkań. Zwycięzcy (miejsca I-III) otrzymali nagrody rzeczowe oraz statuetki, zaś wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy, medale i drobny upominek.

 

Dziękujemy:

  • Wójtowi Gminy Piątnica Panu Arturowi Wierzbowskiemu
  • firmie SONAROL
  • firmie Global Media Center
  • firmie KMtech Centrum Ogrodzeń

za ufundowanie medali, statuetek i nagród.

Ostatnie wpisy

Zakłócenia w dostawie wody

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży informuje, że w dn. 07.02.2023 r. (wtorek) od godz. 08:00 do godz. 15:00 wykonywane będą wykonywane prace związane z włączeniem nowej sieci wodociągowej w miejscowości Marianowo. Na zlecenie zewnętrznej firmy wykonującej roboty budowlane, MPWiK dokona zamknięcia

Czytaj więcej »

Ruszył program „Energia dla wsi”

Rolnicy i spółdzielnie energetyczne mogą już składać wnioski o dofinansowanie do odnawialnych źródeł energii w ramach programu „Energia dla wsi”. Szansa na transformację energetyczną – Program jest szansą na znaczącą transformację energetyczną na obszarach wiejskich. Zależy nam

Czytaj więcej »