Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

II Memoriałowy Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Milewskiego pod patronatem Wójta Gminy Piątnica

II Memoriałowy Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Milewskiego pod patronatem Wójta Gminy Piątnica

II Memoriałowy Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Milewskiego pod patronatem Wójta Gminy Piątnica

W dniu 26 listopada w szkole im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dobrzyjałowie został rozegrany II Memoriałowy Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Milewskiego pod patronatem Wójta Gminy Piątnica.

Przedsięwzięcie miało na celu upamiętnienie osoby śp. Andrzeja Milewskiego – wieloletniego Dyrektora szkoły, przyjaciela dzieci i młodzieży oraz promowanie zdrowego stylu życia, mądrego i aktywnego sposobu spędzania wolnego czas, a także rozwijanie wśród młodzieży pasji i talentów sportowych.

Do rywalizacji przystąpiło ok. 40 uczniów z terenu naszej gminy (Jeziorko, Dobrzyjałowo, Kisielnica, Rakowo oraz Piątnica). Uczestnicy wyżej wspomnianej imprezy sportowej mierzyli się w następujących kategoriach wiekowych:

  •  kat. 10 – 12 lat dziewcząt
  • kat.10 – 12 lat chłopców
  • kat. 13 – 14 lat dziewcząt
  • kat. 13 – 14 lat chłopców.

Każdy z zawodników grał do momentu przegrania dwóch spotkań. Zwycięzcy (miejsca I-III) otrzymali nagrody rzeczowe oraz statuetki, zaś wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy, medale i drobny upominek.

 

Dziękujemy:

  • Wójtowi Gminy Piątnica Panu Arturowi Wierzbowskiemu
  • firmie SONAROL
  • firmie Global Media Center
  • firmie KMtech Centrum Ogrodzeń

za ufundowanie medali, statuetek i nagród.

Ostatnie wpisy

Właścicielu jesteś odpowiedzialny za swojego psa!

W związku z częstymi zgłoszeniami dotyczącymi wolno biegających psów i próśb o interwencję, Urząd Gminy Piątnica przypomina mieszkańcom, o obowiązkach właścicieli utrzymujących zwierzęta domowe. Coraz częstym problemem w naszej gminie jest sprawa psów pozostawionych bez opieki. Zostają

Czytaj więcej »

Konsultacje społeczne projektu Programu współpracy Gminy Piątnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2024 rok.

Od 2 do 21 listopada 2023 r. będzie można wyrazić swoje opinie, uwagi oraz podać propozycje zmian do projektu Programu współpracy Gminy Piątnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia

Czytaj więcej »