W dniu 26 listopada w szkole im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dobrzyjałowie został rozegrany II Memoriałowy Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Milewskiego pod patronatem Wójta Gminy Piątnica.

Przedsięwzięcie miało na celu upamiętnienie osoby śp. Andrzeja Milewskiego – wieloletniego Dyrektora szkoły, przyjaciela dzieci i młodzieży oraz promowanie zdrowego stylu życia, mądrego i aktywnego sposobu spędzania wolnego czas, a także rozwijanie wśród młodzieży pasji i talentów sportowych.

Do rywalizacji przystąpiło ok. 40 uczniów z terenu naszej gminy (Jeziorko, Dobrzyjałowo, Kisielnica, Rakowo oraz Piątnica). Uczestnicy wyżej wspomnianej imprezy sportowej mierzyli się w następujących kategoriach wiekowych:

•  kat. 10 – 12 lat dziewcząt
  • kat.10 – 12 lat chłopców
  • kat. 13 – 14 lat dziewcząt
  • kat. 13 – 14 lat chłopców.

Każdy z zawodników grał do momentu przegrania dwóch spotkań. Zwycięzcy (miejsca I-III) otrzymali nagrody rzeczowe oraz statuetki, zaś wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy, medale i drobny upominek.

Dziękujemy:

• Wójtowi Gminy Piątnica Panu Arturowi Wierzbowskiemu
  • firmie SONAROL
  • firmie Global Media Center
  • firmie KMtech Centrum Ogrodzeń

za ufundowanie medali, statuetek i nagród.