Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Święty Mikołaj odwiedził Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

Święty Mikołaj odwiedził Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

Święty Mikołaj odwiedził Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

Szósty grudnia – tego dnia obchodzimy Dzień Świętego Mikołaja!
Jest to dzień, w którym ten starszy Pan z białą brodą odwiedza dzieci i wręcza im drobne upominki lub smakołyki.

To właśnie dzisiaj w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. mjr. Władysława Raginisa w Piątnicy Poduchownej miały miejsce niecodzienne odwiedziny. Przedszkolaki i uczniów odwiedził Święty Mikołaj wraz ze swoją Panią Mikołajową!

Radości i uśmiechom nie było końca. Zobaczcie sami!

Ostatnie wpisy

Zakłócenia w dostawie wody

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży informuje, że w dn. 07.02.2023 r. (wtorek) od godz. 08:00 do godz. 15:00 wykonywane będą wykonywane prace związane z włączeniem nowej sieci wodociągowej w miejscowości Marianowo. Na zlecenie zewnętrznej firmy wykonującej roboty budowlane, MPWiK dokona zamknięcia

Czytaj więcej »

Ruszył program „Energia dla wsi”

Rolnicy i spółdzielnie energetyczne mogą już składać wnioski o dofinansowanie do odnawialnych źródeł energii w ramach programu „Energia dla wsi”. Szansa na transformację energetyczną – Program jest szansą na znaczącą transformację energetyczną na obszarach wiejskich. Zależy nam

Czytaj więcej »