Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Święty Mikołaj odwiedził Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

Święty Mikołaj odwiedził Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

Święty Mikołaj odwiedził Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

Szósty grudnia – tego dnia obchodzimy Dzień Świętego Mikołaja!
Jest to dzień, w którym ten starszy Pan z białą brodą odwiedza dzieci i wręcza im drobne upominki lub smakołyki.

To właśnie dzisiaj w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. mjr. Władysława Raginisa w Piątnicy Poduchownej miały miejsce niecodzienne odwiedziny. Przedszkolaki i uczniów odwiedził Święty Mikołaj wraz ze swoją Panią Mikołajową!

Radości i uśmiechom nie było końca. Zobaczcie sami!

Ostatnie wpisy

Raport o stanie Gminy Piątnica za rok 2022

Realizując obowiązek ustawowy wynikający z art. 28 aa Ustawy o samorządzie gminnym z dn. 8 maja 1990 r. (Dz. U. 2022 r. poz. 559 ze zm.) przedstawiamy Państwu Raport o stanie Gminy Piątnica za rok 2022. Nad przedstawionym Raportem przeprowadzona zostanie debata,

Czytaj więcej »