Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Święty Mikołaj odwiedził Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

Święty Mikołaj odwiedził Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

Święty Mikołaj odwiedził Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

Szósty grudnia – tego dnia obchodzimy Dzień Świętego Mikołaja!
Jest to dzień, w którym ten starszy Pan z białą brodą odwiedza dzieci i wręcza im drobne upominki lub smakołyki.

To właśnie dzisiaj w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. mjr. Władysława Raginisa w Piątnicy Poduchownej miały miejsce niecodzienne odwiedziny. Przedszkolaki i uczniów odwiedził Święty Mikołaj wraz ze swoją Panią Mikołajową!

Radości i uśmiechom nie było końca. Zobaczcie sami!

Ostatnie wpisy

Właścicielu jesteś odpowiedzialny za swojego psa!

W związku z częstymi zgłoszeniami dotyczącymi wolno biegających psów i próśb o interwencję, Urząd Gminy Piątnica przypomina mieszkańcom, o obowiązkach właścicieli utrzymujących zwierzęta domowe. Coraz częstym problemem w naszej gminie jest sprawa psów pozostawionych bez opieki. Zostają

Czytaj więcej »

Konsultacje społeczne projektu Programu współpracy Gminy Piątnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2024 rok.

Od 2 do 21 listopada 2023 r. będzie można wyrazić swoje opinie, uwagi oraz podać propozycje zmian do projektu Programu współpracy Gminy Piątnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia

Czytaj więcej »