Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Święty Mikołaj odwiedził Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

Święty Mikołaj odwiedził Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

Święty Mikołaj odwiedził Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

Szósty grudnia – tego dnia obchodzimy Dzień Świętego Mikołaja!
Jest to dzień, w którym ten starszy Pan z białą brodą odwiedza dzieci i wręcza im drobne upominki lub smakołyki.

To właśnie dzisiaj w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. mjr. Władysława Raginisa w Piątnicy Poduchownej miały miejsce niecodzienne odwiedziny. Przedszkolaki i uczniów odwiedził Święty Mikołaj wraz ze swoją Panią Mikołajową!

Radości i uśmiechom nie było końca. Zobaczcie sami!

Ostatnie wpisy

Ćwiczenia OSM Piątnica związane z epizodem praktycznym.

Zarząd Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy informuje, iż wzorem lat ubiegłych, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Piątnicy oraz OSM, w dniu 18.06.2024 r. (wtorek) w godzinach 10:00 – 12:00, na terenie Spółdzielni odbędą się ćwiczenia związane z epizodem praktycznym. Ćwiczenia

Czytaj więcej »

100-lecie powstania OSP Piątnica i Dzień Strażaka

19 maja br. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Piątnicy przy współpracy z Gminą Piątnica zorganizowali uroczystość 100-lecia istnienia jednostki połączoną z Gminnymi Obchodami Dnia Strażaka. W obchodach udział wzięli parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych, instytucji

Czytaj więcej »