Preferencyjny zakup węgla

Od dnia 12 grudnia 2022 roku uprawnieni mieszkańcy mogą zgłaszać się po odbiór zakupionego węgla klasy groszek lub orzech.

Odbiór będzie odbywał się po telefonicznym uzgodnieniu odbioru według listy, zgodnie z kolejnością złożonych wniosków oraz dokonanej płatności.

Dystrybucją węgla dla mieszkańców gminy będzie zajmował się „BUDROL” Jan Kuczyński, ul. Stawiskowska 51, 18-421 Piątnica Poduchowna.

O dalszych szczegółach zakupu węgla będziemy Państwa informować na bieżąco.

W przypadku konieczności uszczegółowienia sprawy prosimy o kontakt z Wydziałem Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami pod numerem telefonu: 86 215 21 62.

Informacja dot. węgla