Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Preferencyjny zakup węgla

Preferencyjny zakup węgla

Preferencyjny zakup węgla

Od dnia 12 grudnia 2022 roku uprawnieni mieszkańcy mogą zgłaszać się po odbiór zakupionego węgla klasy groszek lub orzech.

Odbiór będzie odbywał się po telefonicznym uzgodnieniu odbioru według listy, zgodnie z kolejnością złożonych wniosków oraz dokonanej płatności.

Dystrybucją węgla dla mieszkańców gminy będzie zajmował się „BUDROL” Jan Kuczyński, ul. Stawiskowska 51, 18-421 Piątnica Poduchowna.

O dalszych szczegółach zakupu węgla będziemy Państwa informować na bieżąco.

W przypadku konieczności uszczegółowienia sprawy prosimy o kontakt z Wydziałem Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami pod numerem telefonu: 86 215 21 62.

 

Informacja dot. węgla

Ostatnie wpisy

Zaproszenie do składania deklaracji do projektu pn. „Granty na magazyny energii i ciepła dla mieszkańców gminy Piątnica”

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców dotychczas realizowanymi przez Gminę Piątnica programami wsparcia budowy instalacji fotowoltaicznych informujemy o planach uruchomienia kolejnego programu, który umożliwi mieszkańcom pozyskanie dofinansowania na montaż magazynów energii elektrycznej oraz magazynów energii cieplnej, z zastrzeżeniem

Czytaj więcej »

„Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”

Projekt bezpłatnych szkoleń wojskowych wraca już od września i potrwa do końca października w całej Polsce. Hasłem tej edycji jest „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”. Otwieramy się jeszcze szerzej i zapraszamy do udziału ochotników indywidualnych, ale przede wszystkim

Czytaj więcej »

Ruszają zapisy na „Bieg Pamięci Września”

Pobiegnij i uczcij pamięć o bohaterach! Wójt Gminy Piątnica Artur Wierzbowski zaprasza do udziału w „Biegu Pamięci Września” o Puchar Wójta Gminy Piątnica, który odbędzie się już 30 września b.r. na terenie Fortu III w Piątnicy Poduchownej. Bieg

Czytaj więcej »