Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Fundusz sołecki Rakowo-Czachy

Fundusz sołecki Rakowo-Czachy

Fundusz sołecki Rakowo-Czachy

W  miejscowości Rakowo-Czachy wykonane zostały meble do altany gminnej. Na wniosek mieszkańców wsi powstał stół oraz dwie ławki o długości 3 m. Kwota za wykonanie zadania wyniosła 3 300 złotych brutto.

W tym roku również na terenie gminnym zostanie zamontowany słup wraz z lampą solarną, która pozwoli na oświetlenie altany oraz terenu wokół niej. Z wykonawcą została podpisana umowa.

Ostatnie wpisy

Zakłócenia w dostawie wody

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży informuje, że w dn. 07.02.2023 r. (wtorek) od godz. 08:00 do godz. 15:00 wykonywane będą wykonywane prace związane z włączeniem nowej sieci wodociągowej w miejscowości Marianowo. Na zlecenie zewnętrznej firmy wykonującej roboty budowlane, MPWiK dokona zamknięcia

Czytaj więcej »

Ruszył program „Energia dla wsi”

Rolnicy i spółdzielnie energetyczne mogą już składać wnioski o dofinansowanie do odnawialnych źródeł energii w ramach programu „Energia dla wsi”. Szansa na transformację energetyczną – Program jest szansą na znaczącą transformację energetyczną na obszarach wiejskich. Zależy nam

Czytaj więcej »