Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Fundusz sołecki Rakowo-Czachy

Fundusz sołecki Rakowo-Czachy

Fundusz sołecki Rakowo-Czachy

W  miejscowości Rakowo-Czachy wykonane zostały meble do altany gminnej. Na wniosek mieszkańców wsi powstał stół oraz dwie ławki o długości 3 m. Kwota za wykonanie zadania wyniosła 3 300 złotych brutto.

W tym roku również na terenie gminnym zostanie zamontowany słup wraz z lampą solarną, która pozwoli na oświetlenie altany oraz terenu wokół niej. Z wykonawcą została podpisana umowa.

Ostatnie wpisy

Pomoc żywnościowa – FEAD 2021 plus

Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy informuje, że od dnia 25.05.2023r przyjmuje skierowania w związku  z przystąpieniem do podprogramu Pomoc żywnościowa – FEAD 2021 plus. W związku z powyższym osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do Ośrodka od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30

Czytaj więcej »

Przerwy w dostawie prądu

PGE Dystrybucja S.A. informuje, iż w dniu 29.05.2023 r. w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej dla miejscowości: Kownaty – bud. nr 67, 68, 79, 80, 80a, 81, 82, 83 (w godzinach

Czytaj więcej »