Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Fundusz sołecki Rakowo-Czachy

Fundusz sołecki Rakowo-Czachy

Fundusz sołecki Rakowo-Czachy

W  miejscowości Rakowo-Czachy wykonane zostały meble do altany gminnej. Na wniosek mieszkańców wsi powstał stół oraz dwie ławki o długości 3 m. Kwota za wykonanie zadania wyniosła 3 300 złotych brutto.

W tym roku również na terenie gminnym zostanie zamontowany słup wraz z lampą solarną, która pozwoli na oświetlenie altany oraz terenu wokół niej. Z wykonawcą została podpisana umowa.

Ostatnie wpisy

Właścicielu jesteś odpowiedzialny za swojego psa!

W związku z częstymi zgłoszeniami dotyczącymi wolno biegających psów i próśb o interwencję, Urząd Gminy Piątnica przypomina mieszkańcom, o obowiązkach właścicieli utrzymujących zwierzęta domowe. Coraz częstym problemem w naszej gminie jest sprawa psów pozostawionych bez opieki. Zostają

Czytaj więcej »

Konsultacje społeczne projektu Programu współpracy Gminy Piątnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2024 rok.

Od 2 do 21 listopada 2023 r. będzie można wyrazić swoje opinie, uwagi oraz podać propozycje zmian do projektu Programu współpracy Gminy Piątnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia

Czytaj więcej »