Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Wymiana opraw oświetlenia ulicznego w miejscowościach Nagórki, Elżbiecin oraz Niewodowo

Wymiana opraw oświetlenia ulicznego w miejscowościach Nagórki, Elżbiecin oraz Niewodowo

Wymiana opraw oświetlenia ulicznego w miejscowościach Nagórki, Elżbiecin oraz Niewodowo

Na terenie gminy Piątnica prowadzone są prace związane z wymianą opraw oświetleniowych.  W miejscowościach Nagórki, Elżbiecin oraz Niewodowo łącznie zostanie wymienionych 75 sztuk nowoczesnych i energooszczędnych opraw typu LED. Ich wymiana pozwoli na uzyskanie właściwych parametrów oświetlenia zgodnych z aktualnie obowiązującymi normami oraz zmniejszy koszty energii elektrycznej na terenie gminy Piątnica.

Całość inwestycji wynosi 101 936,25 złotych brutto. Zadanie  sfinansowane zostało ze środków funduszu sołeckiego wyżej wymienionych miejscowości oraz ze środków ujętych wykazem zadań inwestycyjnych na rok 2022 r.

Ostatnie wpisy

Ćwiczenia OSM Piątnica związane z epizodem praktycznym.

Zarząd Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy informuje, iż wzorem lat ubiegłych, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Piątnicy oraz OSM, w dniu 18.06.2024 r. (wtorek) w godzinach 10:00 – 12:00, na terenie Spółdzielni odbędą się ćwiczenia związane z epizodem praktycznym. Ćwiczenia

Czytaj więcej »

100-lecie powstania OSP Piątnica i Dzień Strażaka

19 maja br. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Piątnicy przy współpracy z Gminą Piątnica zorganizowali uroczystość 100-lecia istnienia jednostki połączoną z Gminnymi Obchodami Dnia Strażaka. W obchodach udział wzięli parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych, instytucji

Czytaj więcej »