Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Wymiana opraw oświetlenia ulicznego w miejscowościach Nagórki, Elżbiecin oraz Niewodowo

Wymiana opraw oświetlenia ulicznego w miejscowościach Nagórki, Elżbiecin oraz Niewodowo

Wymiana opraw oświetlenia ulicznego w miejscowościach Nagórki, Elżbiecin oraz Niewodowo

Na terenie gminy Piątnica prowadzone są prace związane z wymianą opraw oświetleniowych.  W miejscowościach Nagórki, Elżbiecin oraz Niewodowo łącznie zostanie wymienionych 75 sztuk nowoczesnych i energooszczędnych opraw typu LED. Ich wymiana pozwoli na uzyskanie właściwych parametrów oświetlenia zgodnych z aktualnie obowiązującymi normami oraz zmniejszy koszty energii elektrycznej na terenie gminy Piątnica.

Całość inwestycji wynosi 101 936,25 złotych brutto. Zadanie  sfinansowane zostało ze środków funduszu sołeckiego wyżej wymienionych miejscowości oraz ze środków ujętych wykazem zadań inwestycyjnych na rok 2022 r.

Ostatnie wpisy

Zakłócenia w dostawie wody

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży informuje, że w dn. 07.02.2023 r. (wtorek) od godz. 08:00 do godz. 15:00 wykonywane będą wykonywane prace związane z włączeniem nowej sieci wodociągowej w miejscowości Marianowo. Na zlecenie zewnętrznej firmy wykonującej roboty budowlane, MPWiK dokona zamknięcia

Czytaj więcej »

Ruszył program „Energia dla wsi”

Rolnicy i spółdzielnie energetyczne mogą już składać wnioski o dofinansowanie do odnawialnych źródeł energii w ramach programu „Energia dla wsi”. Szansa na transformację energetyczną – Program jest szansą na znaczącą transformację energetyczną na obszarach wiejskich. Zależy nam

Czytaj więcej »