Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Rozkład połączeń autobusowych obowiązujący od 01.01.2023 r.

Rozkład połączeń autobusowych obowiązujący od 01.01.2023 r.

Rozkład połączeń autobusowych obowiązujący od 01.01.2023 r.

Zapraszamy do zapoznania się rozkładem połączeń autobusowych obowiązującym od 1 stycznia 2023 roku.

Ostatnie wpisy

Zakłócenia w dostawie wody

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży informuje, że w dn. 07.02.2023 r. (wtorek) od godz. 08:00 do godz. 15:00 wykonywane będą wykonywane prace związane z włączeniem nowej sieci wodociągowej w miejscowości Marianowo. Na zlecenie zewnętrznej firmy wykonującej roboty budowlane, MPWiK dokona zamknięcia

Czytaj więcej »

Ruszył program „Energia dla wsi”

Rolnicy i spółdzielnie energetyczne mogą już składać wnioski o dofinansowanie do odnawialnych źródeł energii w ramach programu „Energia dla wsi”. Szansa na transformację energetyczną – Program jest szansą na znaczącą transformację energetyczną na obszarach wiejskich. Zależy nam

Czytaj więcej »