Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Realizowano zadanie z funduszu sołeckiego wsi Żelechy i Wiktorzyn

Realizowano zadanie z funduszu sołeckiego wsi Żelechy i Wiktorzyn

Realizowano zadanie z funduszu sołeckiego wsi Żelechy i Wiktorzyn

W połowie grudnia 2022 r. zostało zrealizowane zadanie polegające na remoncie budynku gminnego w miejscowości Żelechy. W remizie wykonano prace polegające na wydzieleniu pomieszczenia w, którym powstało WC oraz odmalowano i przygotowano miejsce gdzie w przyszłym roku powstanie aneks kuchenny.  Całość inwestycji wyniosła 22 000 złotych brutto.

Ostatnie wpisy

Pomoc żywnościowa – FEAD 2021 plus

Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy informuje, że od dnia 25.05.2023r przyjmuje skierowania w związku  z przystąpieniem do podprogramu Pomoc żywnościowa – FEAD 2021 plus. W związku z powyższym osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do Ośrodka od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30

Czytaj więcej »

Przerwy w dostawie prądu

PGE Dystrybucja S.A. informuje, iż w dniu 29.05.2023 r. w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej dla miejscowości: Kownaty – bud. nr 67, 68, 79, 80, 80a, 81, 82, 83 (w godzinach

Czytaj więcej »