Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Realizowano zadanie z funduszu sołeckiego wsi Żelechy i Wiktorzyn

Realizowano zadanie z funduszu sołeckiego wsi Żelechy i Wiktorzyn

Realizowano zadanie z funduszu sołeckiego wsi Żelechy i Wiktorzyn

W połowie grudnia 2022 r. zostało zrealizowane zadanie polegające na remoncie budynku gminnego w miejscowości Żelechy. W remizie wykonano prace polegające na wydzieleniu pomieszczenia w, którym powstało WC oraz odmalowano i przygotowano miejsce gdzie w przyszłym roku powstanie aneks kuchenny.  Całość inwestycji wyniosła 22 000 złotych brutto.

Ostatnie wpisy

Zakłócenia w dostawie wody

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży informuje, że w dn. 07.02.2023 r. (wtorek) od godz. 08:00 do godz. 15:00 wykonywane będą wykonywane prace związane z włączeniem nowej sieci wodociągowej w miejscowości Marianowo. Na zlecenie zewnętrznej firmy wykonującej roboty budowlane, MPWiK dokona zamknięcia

Czytaj więcej »

Ruszył program „Energia dla wsi”

Rolnicy i spółdzielnie energetyczne mogą już składać wnioski o dofinansowanie do odnawialnych źródeł energii w ramach programu „Energia dla wsi”. Szansa na transformację energetyczną – Program jest szansą na znaczącą transformację energetyczną na obszarach wiejskich. Zależy nam

Czytaj więcej »