Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Realizowano zadanie z funduszu sołeckiego wsi Żelechy i Wiktorzyn

Realizowano zadanie z funduszu sołeckiego wsi Żelechy i Wiktorzyn

Realizowano zadanie z funduszu sołeckiego wsi Żelechy i Wiktorzyn

W połowie grudnia 2022 r. zostało zrealizowane zadanie polegające na remoncie budynku gminnego w miejscowości Żelechy. W remizie wykonano prace polegające na wydzieleniu pomieszczenia w, którym powstało WC oraz odmalowano i przygotowano miejsce gdzie w przyszłym roku powstanie aneks kuchenny.  Całość inwestycji wyniosła 22 000 złotych brutto.

Ostatnie wpisy

Ćwiczenia OSM Piątnica związane z epizodem praktycznym.

Zarząd Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy informuje, iż wzorem lat ubiegłych, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Piątnicy oraz OSM, w dniu 18.06.2024 r. (wtorek) w godzinach 10:00 – 12:00, na terenie Spółdzielni odbędą się ćwiczenia związane z epizodem praktycznym. Ćwiczenia

Czytaj więcej »