Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Termomodernizacja budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy

Termomodernizacja budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy

Termomodernizacja budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy

Rozpoczęto prace związane z termomodernizacją Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy Poduchownej. Zadanie objęte jest dofinansowaniem ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie (PROW). 

 

Wykonawcą robót jest Zakład Instalacyjno – Remontowy Mieczysław Składanek.

Planowany termin zakończenia prac – 15 maja 2023 roku.

Ostatnie wpisy

Raport o stanie Gminy Piątnica za rok 2022

Realizując obowiązek ustawowy wynikający z art. 28 aa Ustawy o samorządzie gminnym z dn. 8 maja 1990 r. (Dz. U. 2022 r. poz. 559 ze zm.) przedstawiamy Państwu Raport o stanie Gminy Piątnica za rok 2022. Nad przedstawionym Raportem przeprowadzona zostanie debata,

Czytaj więcej »