Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Odbyło się spotkanie z Mieszkańcami gminy Piątnica ws. Programów „Czyste Powietrze” i „Ciepłe Mieszkanie”

Odbyło się spotkanie z Mieszkańcami gminy Piątnica ws. Programów „Czyste Powietrze” i „Ciepłe Mieszkanie”

Odbyło się spotkanie z Mieszkańcami gminy Piątnica ws. Programów „Czyste Powietrze” i „Ciepłe Mieszkanie”

W dniu 13.01.2023 r. w internacie  Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. chor. Jana Szymańskiego w Marianowie odbyło się spotkanie  z mieszkańcami Gminy Piątnica. Odnośnie naboru wniosków do programów ‘’Czyste Powietrze”  z omówieniem zmian, które weszły w życie od 03 stycznia 2023 r.

Drugim tematem spotkania było omówienie nowego programu pn. ,,Ciepłe Mieszkanie”,  do którego przystąpiła Gmina Piątnica i jest skierowane do mieszkańców budynków wielorodzinnych. Nabór wniosków dla beneficjentów tego Programu rozpocznie się 01 kwietnia 2023 r. 

Więcej informacji o Programach „Czyste Powietrze” i „Ciepłe Mieszkanie” mogą Państwo uzyskać na stronie internetowej Ministerstwa Klimatu i Środowiska:

lub 

  • w pokoju nr 3 w Urzędzie Gminy tel. 86 215 21 62.

Ostatnie wpisy

Zaproszenie do składania deklaracji do projektu pn. „Granty na magazyny energii i ciepła dla mieszkańców gminy Piątnica”

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców dotychczas realizowanymi przez Gminę Piątnica programami wsparcia budowy instalacji fotowoltaicznych informujemy o planach uruchomienia kolejnego programu, który umożliwi mieszkańcom pozyskanie dofinansowania na montaż magazynów energii elektrycznej oraz magazynów energii cieplnej, z zastrzeżeniem

Czytaj więcej »

„Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”

Projekt bezpłatnych szkoleń wojskowych wraca już od września i potrwa do końca października w całej Polsce. Hasłem tej edycji jest „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”. Otwieramy się jeszcze szerzej i zapraszamy do udziału ochotników indywidualnych, ale przede wszystkim

Czytaj więcej »

Ruszają zapisy na „Bieg Pamięci Września”

Pobiegnij i uczcij pamięć o bohaterach! Wójt Gminy Piątnica Artur Wierzbowski zaprasza do udziału w „Biegu Pamięci Września” o Puchar Wójta Gminy Piątnica, który odbędzie się już 30 września b.r. na terenie Fortu III w Piątnicy Poduchownej. Bieg

Czytaj więcej »