Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Odbyło się spotkanie z Mieszkańcami gminy Piątnica ws. Programów „Czyste Powietrze” i „Ciepłe Mieszkanie”

Odbyło się spotkanie z Mieszkańcami gminy Piątnica ws. Programów „Czyste Powietrze” i „Ciepłe Mieszkanie”

Odbyło się spotkanie z Mieszkańcami gminy Piątnica ws. Programów „Czyste Powietrze” i „Ciepłe Mieszkanie”

W dniu 13.01.2023 r. w internacie  Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. chor. Jana Szymańskiego w Marianowie odbyło się spotkanie  z mieszkańcami Gminy Piątnica. Odnośnie naboru wniosków do programów ‘’Czyste Powietrze”  z omówieniem zmian, które weszły w życie od 03 stycznia 2023 r.

Drugim tematem spotkania było omówienie nowego programu pn. ,,Ciepłe Mieszkanie”,  do którego przystąpiła Gmina Piątnica i jest skierowane do mieszkańców budynków wielorodzinnych. Nabór wniosków dla beneficjentów tego Programu rozpocznie się 01 kwietnia 2023 r. 

Więcej informacji o Programach „Czyste Powietrze” i „Ciepłe Mieszkanie” mogą Państwo uzyskać na stronie internetowej Ministerstwa Klimatu i Środowiska:

lub 

  • w pokoju nr 3 w Urzędzie Gminy tel. 86 215 21 62.

Ostatnie wpisy

Wiosenne Targi Ogrodnicze

Spotkajmy się w Szepietowie na Wiosennych Targach Ogrodniczych Rozpoczynamy sezon targowo-wystawienniczy w PODR Szepietowo, a wiosna to najlepsza pora na urządzanie i upiększanie ogrodów. Jesteś miłośnikiem pracy w sadzie i ogrodzie? Przyjedź do Szepietowa na Wiosenne Targi Ogrodnicze, Podlaskie Targi Odnawialnych

Czytaj więcej »

REGULAMIN OTWARTEGO KONKURSU OFERT na realizację w 2023 roku zadań publicznych w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, narkomanii oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie

Wójt Gminy Piątnica ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w 2023 roku zadań publicznych w zakresie  profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, narkomanii oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie Rodzaje zadań i wysokość środków publicznych przeznaczonych na ich realizację. Na realizację

Czytaj więcej »

Przerwy w dostawie energii elektrycznej

PGE Dystrybucja informuję, iż w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii w dniu 28 marca 2023 r. w godzinach 08:00 – 15:00 dla miejscowości:  Wyrzyki (ST 2-842) – bud nr 26, 27, 28,

Czytaj więcej »