Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Odbyło się spotkanie z Mieszkańcami gminy Piątnica ws. Programów „Czyste Powietrze” i „Ciepłe Mieszkanie”

Odbyło się spotkanie z Mieszkańcami gminy Piątnica ws. Programów „Czyste Powietrze” i „Ciepłe Mieszkanie”

Odbyło się spotkanie z Mieszkańcami gminy Piątnica ws. Programów „Czyste Powietrze” i „Ciepłe Mieszkanie”

W dniu 13.01.2023 r. w internacie  Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. chor. Jana Szymańskiego w Marianowie odbyło się spotkanie  z mieszkańcami Gminy Piątnica. Odnośnie naboru wniosków do programów ‘’Czyste Powietrze”  z omówieniem zmian, które weszły w życie od 03 stycznia 2023 r.

Drugim tematem spotkania było omówienie nowego programu pn. ,,Ciepłe Mieszkanie”,  do którego przystąpiła Gmina Piątnica i jest skierowane do mieszkańców budynków wielorodzinnych. Nabór wniosków dla beneficjentów tego Programu rozpocznie się 01 kwietnia 2023 r. 

Więcej informacji o Programach „Czyste Powietrze” i „Ciepłe Mieszkanie” mogą Państwo uzyskać na stronie internetowej Ministerstwa Klimatu i Środowiska:

lub 

  • w pokoju nr 3 w Urzędzie Gminy tel. 86 215 21 62.

Ostatnie wpisy

Strajk rolników

Szanowni Państwo Informujemy, że protest rolników w dniu 17.04.2024 na terenie naszej gminy został odwołany. Monika Orłowska

Czytaj więcej »