Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Nowy termin spotkania ws. Programu „Ciepłe Mieszkanie”

Nowy termin spotkania ws. Programu „Ciepłe Mieszkanie”

Nowy termin spotkania ws. Programu „Ciepłe Mieszkanie”

Wójt Gminy Piątnica Artur Wierzbowski zaprasza Mieszkańców zabudowy wielorodzinnej w miejscowości Marianowo na spotkanie informacyjne ws. rządowego Programu „Ciepłe Mieszkanie”, które odbędzie się w Zakładzie Doświadczalnym Oceny Odmian w Marianowie (Marianowo 13) w dniu 23 lutego 2023 r. o godzinie 16:00.

Ostatnie wpisy

Wiosenne Targi Ogrodnicze

Spotkajmy się w Szepietowie na Wiosennych Targach Ogrodniczych Rozpoczynamy sezon targowo-wystawienniczy w PODR Szepietowo, a wiosna to najlepsza pora na urządzanie i upiększanie ogrodów. Jesteś miłośnikiem pracy w sadzie i ogrodzie? Przyjedź do Szepietowa na Wiosenne Targi Ogrodnicze, Podlaskie Targi Odnawialnych

Czytaj więcej »

REGULAMIN OTWARTEGO KONKURSU OFERT na realizację w 2023 roku zadań publicznych w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, narkomanii oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie

Wójt Gminy Piątnica ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w 2023 roku zadań publicznych w zakresie  profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, narkomanii oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie Rodzaje zadań i wysokość środków publicznych przeznaczonych na ich realizację. Na realizację

Czytaj więcej »

Przerwy w dostawie energii elektrycznej

PGE Dystrybucja informuję, iż w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii w dniu 28 marca 2023 r. w godzinach 08:00 – 15:00 dla miejscowości:  Wyrzyki (ST 2-842) – bud nr 26, 27, 28,

Czytaj więcej »