„Nowe możliwości wsparcia – poznaj PS WPR na lata 2023-2027”

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego serdecznie zaprasza rolników do udziału w szkoleniu przygotowanym przez doradców z zakresu: Planu Strategicznego Wspólnej Polityki Rolnej 2023-2027.

Dla PODR Szepietowo sprawą dużej wagi jest zapoznanie i przygotowanie Państwa do pełnego wykorzystania możliwości, jakie stwarzają nowe rozwiązania, zaplanowane w PS WSP, w szczególności w zakresie ekoschematów, które stanowią nowość w podejściu w ubieganiu się o środki finansowe, przewidziane w WPR dla rolników. Równocześnie prowadząc gospodarstwo rolne, rolnicy będą musieli spełnić zasady warunkowości, co również jest elementem nowym dla Państwa.

Zapraszamy Państwa do zgłoszenia udziału w szkoleniu do Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego. Zachęcamy do wcześniejszych zgłoszeń u terenowego doradcy.

W Gminie Piątnica kolejne szkolenie odbędzie się 27 lutego 2023 r. o godzinie 10 00 w Sali Remizy w miejscowości Rakowo-Boginie 30. Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem tel. 668140666

Poruszone zostaną tematy:

– nowe rozwiązania zaplanowane w PS WPR 2023-2027.

– proponowane ekoschematy,

– zasady warunkowości,

– zasady ubiegania się o płatności bezpośrednie.

Skorzystaj z naszych szkoleń – zadzwoń do Powiatowego Zespołu Doradztwa

PODR Szepietowo – Zawsze blisko rolników!