Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Zakłócenia w dostawie wody

Zakłócenia w dostawie wody

Zakłócenia w dostawie wody

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łomży informuje, że w dn. 23 lutego 2023 r. (czwartek) od godz. 8:00 do godz. 15:00 wykonywane będą wykonywane prace związane z włączeniem nowej sieci wodociągowej w miejscowości Pęza.
Na zlecenie zewnętrznej firmy wykonującej roboty budowlane, MPWiK dokona zamknięcia dopływu wody w celu wykonania w/w prac. W związku z powyższym mogą nastąpić zakłócenia w dostawie wody do budynków zlokalizowanych w miejscowościach:
 
  • Pęza,
  • Czarnocin,
  • Nagórki,
  • Stary Drożęcin,
  • Drożęcin Lubiejewo.

Ostatnie wpisy

Strajk rolników

Szanowni Państwo Informujemy, że protest rolników w dniu 17.04.2024 na terenie naszej gminy został odwołany. Monika Orłowska

Czytaj więcej »