Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Dzień Sołtysa

Dzień Sołtysa

Dzień Sołtysa

11 marca obchodziliśmy Dzień Sołtysa. Z tej okazji odbyło się spotkanie Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pana Jarosława Zielińskiego, Zastępcy Wójta Gminy Piątnica Pana Bogdana Bieńczyka oraz Przewodniczącego Rady Gminy Piątnica Pana Krzysztofa Webera z sołtysami, którzy odpowiedzieli na zaproszenie.

 

Z okazji Dnia Sołtysa – opiekuna i gospodarza wsi, wszystkim Paniom i Panom Sołtysom składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, sukcesów w pracy na rzecz społeczności lokalnej, dobrej współpracy i porozumienia, a także optymizmu, zdrowia i sił na każdy dzień.

Ostatnie wpisy

Ogólnopolskie badanie liczby osób bezdomnych

Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy informuje, że w nocy z 28 na 29 lutego 2024 r. odbędzie się Ogólnopolskie badanie liczby osób bezdomnych, w tym osób bezdomnych przebywających na terenie gminy Piątnica. Ośrodek wyznaczył gminnego koordynatora badania, który będzie

Czytaj więcej »