Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Dzień Sołtysa

Dzień Sołtysa

Dzień Sołtysa

11 marca obchodziliśmy Dzień Sołtysa. Z tej okazji odbyło się spotkanie Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pana Jarosława Zielińskiego, Zastępcy Wójta Gminy Piątnica Pana Bogdana Bieńczyka oraz Przewodniczącego Rady Gminy Piątnica Pana Krzysztofa Webera z sołtysami, którzy odpowiedzieli na zaproszenie.

 

Z okazji Dnia Sołtysa – opiekuna i gospodarza wsi, wszystkim Paniom i Panom Sołtysom składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, sukcesów w pracy na rzecz społeczności lokalnej, dobrej współpracy i porozumienia, a także optymizmu, zdrowia i sił na każdy dzień.

Ostatnie wpisy

Awaria wodociągu w Elżbiecinie

Na skutek uszkodzenia sieci przez firmę budowalną, awarii sterowania przepompowni i innych prac prowadzonych na wodociągu w miejscowości Elżbiecin w najbliższych dniach mogą wystąpić problemy z dostawą wody. Prosimy o ograniczenie zużycia wody do koniecznego. Gmina Piątnica dokłada wszelkich

Czytaj więcej »