Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Dzień Sołtysa

Dzień Sołtysa

Dzień Sołtysa

11 marca obchodziliśmy Dzień Sołtysa. Z tej okazji odbyło się spotkanie Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pana Jarosława Zielińskiego, Zastępcy Wójta Gminy Piątnica Pana Bogdana Bieńczyka oraz Przewodniczącego Rady Gminy Piątnica Pana Krzysztofa Webera z sołtysami, którzy odpowiedzieli na zaproszenie.

 

Z okazji Dnia Sołtysa – opiekuna i gospodarza wsi, wszystkim Paniom i Panom Sołtysom składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, sukcesów w pracy na rzecz społeczności lokalnej, dobrej współpracy i porozumienia, a także optymizmu, zdrowia i sił na każdy dzień.

Ostatnie wpisy

Aplikuj na stanowisko PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Piątnicy OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO PRACY – PRACOWNIK SOCJALNY Wymagania niezbędne:   1) obywatelstwo polskie; 2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; 3) kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem

Czytaj więcej »