Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Czytanie jest THE BEST”

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Czytanie jest THE BEST”

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Czytanie jest THE BEST”

Konkurs adresowany jest  do uczniów wszystkich typów szkół województwa podlaskiego. Odbędzie się już po raz siódmy.Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród nastąpi pod koniec maja podczas imprezy inaugurującej akcję Rozczytane Podlaskie.

Nagrodzone prace zostaną wyeksponowane w najpierw w ,,Galerii na Złotej” w budynku CEN, a potem w Filiach nr 7 i 8 Książnicy Podlaskiej.

Prace nagrodzone i wyróżnione będzie można obejrzeć w wersji elektronicznej na Facebooku X Międzynarodowych Targów Książki w Białymstoku, podczas uroczystości rozdania nagród oraz na stronie Bibservisu Bibliotek Szkolnych Podlasia.

Ostatnie wpisy