Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Czytanie jest THE BEST”

Konkurs adresowany jest  do uczniów wszystkich typów szkół województwa podlaskiego. Odbędzie się już po raz siódmy.Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród nastąpi pod koniec maja podczas imprezy inaugurującej akcję Rozczytane Podlaskie.

Nagrodzone prace zostaną wyeksponowane w najpierw w ,,Galerii na Złotej” w budynku CEN, a potem w Filiach nr 7 i 8 Książnicy Podlaskiej.

Prace nagrodzone i wyróżnione będzie można obejrzeć w wersji elektronicznej na Facebooku X Międzynarodowych Targów Książki w Białymstoku, podczas uroczystości rozdania nagród oraz na stronie Bibservisu Bibliotek Szkolnych Podlasia.